Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Toužíte po silném zážitku? Zkuste řídit Hummer Monster Truck

4,5 / 5 Offroad Milovice BigHummer (mapa) 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Janča

Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli je nějak omezen věk spolujezdců.
Děkuji za odpověď.

Offroad Milovice

Věk spolujezdce doporučujeme min 6let. (s doprovodem) Děkuji Martin Háša

Jana Řehová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Zakoupila jsem si jízdu Hummer Monster Truck za 2199 kč.Je to včetně palivového příplatku?A může jet nějaký spolujezdec na víc?Děkuji za odpověd´

Offroad Milovice

Dobrý den, vše máte zaplaceno včetně 3 spolujezdců :) děkuji Martin

Marcela Dobrovolska

Dobry den, zakoupila jsem jizdu , prisly mi platebni udaje, ale nemam cislo voucheru a ani adresu kam mi ma prijit jsem nevyplnovala. Platim na Moneta pobocce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, po uhrazení částky na pobočce Moneta, Vám přijde voucher do 2 pracovních dní na e-mail, pod kterým jste ho objednávala – tj. e-mail, na který Vám přišly platební údaje. Krásný den :-)

Káťa Kratochvílová

Dobrý den,
nebude ve slevové nabídce i jízda „obyčejným“ Hummerem? :) Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, zda se u nás taková nabídka objeví zatím nevím, ale doporučuji nastavit u partnera odběr, aby Vám případná nabídka neunikla. Odběr nastavíte jednoduše, když u nabídky kliknete na název partnera a poté kliknete na Upozornit na nabídky tohoto podniku. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru