Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Licenční produkty seriálu Hra o trůny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michal Lupečka

Dobrý den, objednal jsem sadu ‚peněženka, klíčenka‘ a dnes byla objednávka zrušena, že vyprodáno. Tady je ale stále možnost zakoupit, mám si to objednat znovu, nebo čekat až (jestli) se doplní sklady ?

Curepink

Dobrý den, momentálně je vyprodáno a zatím nevím zda do Vánoc ještě dorazí další kusy. Táborecká Curepink

David R

Dobrý den, jsou zápisníky linkované ?

Curepink

Dobrý den, ano jsou linkované. Táborecká Curepink

Diana

Dobrý den,

budete nabídku produktů ještě o něco rozšiřovat, nebo jsou kšiltovky už poslední zboží z dané řady? Docela bych uvítala panáky, které jsem bohužel prošvihla :(

Curepink

Dobrý den, momentálně nevíme zda budeme akci opakovat, ale na webu www.curepink.cz se štamprle mohou objevit skladem. Táborecká Curepink

Denisa Kalvodová

Dobry den, bude jeste v nabidce keramicky korbel? Dekuji.

Curepink

Dobrý den, zboží je na cestě, ale v tuto chvíli Vám nedokážu říct, kdy a zda bude v akci na Slevomatu. Hezký den. Táborecká Curepink

Vendula Baťková

Dobrý den, budou ještě zápisníky?děkuji vendy

Curepink

Dobrý den, zboží je objednáno, ale zatím nedokážu říct zda se bude akce opakovat. Hezký den. Táborecká Curepink

Mirka Žišková

Dobrý den, je možnost když si zboží objednam dnes, mohu si ho vyzvednout až jak pojedu do Ostravy, cou může být az za měsíc? Děkuji Žišková

Curepink

Dobrý den,
ano můžete, ale až Vám přijde potvrzení že máte objednávku připravenou k vyzvednutí tak mi prosím zavolejte a připomeňte mi ať si napíšu datum do kdy mam nechat odloženo. Děkuji Táborecká Curepink

Klára Hladíková

Dobrý den, kuchyňský set je se znakem, jaký je na fotografii nebo mi přijde se znakem rodu, jaký zrovna bude na skladě?

Curepink

Dobrý den, se znakem jaký je na fotografii. Táborecká Curepink

Lukáš Pivoňka

Dobrý den,

kuchyňská zástěra bude dodána ve vyobrazeném motivu nebo v takovém, který bude na skladě?

Curepink

Dobrý den, v motivu který je na fotografii. Táborecká Curepink

Magda Kaňovská

Dobrý den,
plánujete vyprodané bloky ještě doskladnit?
 Děkuji

Curepink

Dobrý den, momentálně čekáme na zboží, jakmile bude skladem můžete objednat. Hezký den Táborecká Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru