Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyvolání 50 fotografií 9×13 nebo 10×13 cm s krabičkou zdarma

4,8 / 5 Bontia 482 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Kamila Pešlová

Mám stejný problém jako Soňa B. … nahrávání jsem zkoušela už 5×

Bontia

Dobrý den, Kamilo,
pouze zopakuji odpověď
„pokud jste tak ještě neučinila prosím odhlaste se ze svého pčtu před tvorbou z www.bontia.cz a při tvorbě používejte pouze jedno okno. Většinou k tomuto dochází, když je na vašem prohlížeči používáno více účtů. Pokud by se problém nevyřešil, zkuste jiný prohlížeč.“
Přeji hezký den, Michal

Soňa B.

Dobrý den,
při kliknutí na „objednat“ se mi bohužel objeví hláška „HeySmile.Error­Page.Content“. Nevíte, co dělám špatně???? Zkoušela jsem to 3×. (Fotky jsem zadávala přes odkaz zde v nabídce.) Děkuji.

Bontia

Dobrý den, Soňo,
pokud jste tak ještě neučinila prosím odhlaste se ze svého účtu před tvorbou z www.bontia.cz a při tvorbě používejte pouze jedno okno. Většinou k tomuto dochází, když se přes vás prohlížeč přihlašuje více uživatelů. Pokud by se problém nevyřešil, zkuste jiný prohlížeč. Děkujeme, Michal

Lucie

Dobrý den, pokud si koupím dva vouchery – tzn na 100 fotek, ale chtěla bych celkově vyvolat kolem 125 fotek, bylo by to možné na 2 vouchery? Popřípadě kolik bych doplácela Kč za těch 25 kusů navíc?

Bontia

Dobrý den, Lucie, ano – koupíte si dva vouchery na 100 ks fotografií a zbylých 25 fotografií si dokoupíte zvlášť. Ceny se pak odvíjí dle vámi zvoleného formátu. Zde je pro přehlednost ceník: https://www.bontia.cz/ceny/fotografie/. Hezký den, Lenka, Bontia

Šárka Trégrová

dobrý den, mohu se zeptat, pokud si zakoupím voucher, můžu ho uplatnit až v půlce prosince? děkuji

Bontia

Dobrý den, Šárko, voucher je bohužel platný pouze do 27.11. Lenka, Bon­tia

Petra Jahelková

Dobrý den, jak dlouho ještě bude tato akce k zakoupení na slevomatu?

Bontia

Dobrý den, Petro, akce potrvá do 6.11. Hezký den, Lenka, Bontia

Adéla Kindermannová

Dobrý den, lze kombinovat v jednom balení fotky polaroid a klasické?

Bontia

Dobrý den, děkujeme za dotaz, v současné době to bohužel možné není. Lenka, Bontia

Jaroslava Dvořáková

Dobrý den, lze za tento voucher objednat i fotky 10×15 buď s doplatkem nebo méně kusů?

Bontia

Dobrý den,
poukaz lze uplatnit pouze na vypsané varianty. Předmětem akce je také krabička, která má rozměry pouze pro dvě uvedené velikosti.

přeji hezký den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru