Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Omlazení pokožky nebo odstranění rozšířených žilek či pigmentových skvrn

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela Schlanger

Dobrý den, mám ve tváři 2 pigmentové skvrny, chtěla bych si zakoupit váš voucher, ale nevím, zda je vhodné odstraňování v těhotenství? Jsem v 5.měsíci těhotenství. Děkuji za info, hezký den

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Schlanger, v těhotenství a ani následně v šestinedělí není rozhodně vhodné toto ošetření podstupovat. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Lenka

Dobrý den, jak dlouho je nutné čekat po chemickém peelingu s 1.ošetřením? Pokud by v dubnu bylo již slunečno, je možné přeložit poslední termín na podzim? Na slunci se mi tvoří pigment a na narušené pleti bych na to mohla být ještě náchylnější.
 Lenka

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Lenko, moc děkujeme za Váš dotaz. Po chemickém peelingu doporučujeme navštívit ošetření nejdříve za 14 dní. Pokud byste nestihla ošetření využít, než-li začne sluneční sezóna, je možné zbylá ošetření převést do podzimu. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Lenka

Dobrý den,
na začátku února mám termín na chemický peeling na ošetření pigmentových skvrn. I když už jsem na něm byla, výsledek stále není takový, jaký bych si představovala. Pokud nezabere ani toto ošetření, zkusila bych ráda odstranění skvrn tímto způsobem, ale pak už bych nestihla všechny termíny do konce března. Stačí 1.termín nebo musí být uplatněny všechny tři. A pokud by to mělo požadovaný výsledek, předpokládám, že po chemickém peelingu už budou skvrny jen nepatrné, mohu ten 3. možná i 2. termín využít na omlazení pleti?
 Lenka

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Lenko, moc děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše služby. 1. Ošetření je nutné začít čerpat před koncem platnosti poukazu a další ošetření je možné si poté nechat prodloužit jejich platnost a čerpat je později. Pokud by nebylo poté již potřeba IPL světla na pigmentové skvrny je možné to využít například na omlazení pleti, jak píšete. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Věra

dobrý den nemáte pobočku třeba v Brně je to pro nás daleko. Jsme až z Hodonína Děkuji za odpověď Racková

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Věro, děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše služby. Moc se omlouváme, ale toto ošetření provádíme pouze na pobočce v Praze. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, bohužel, tato nabídka platí pouze na pražské pobočce. Vím, že je to daleko, taky pocházím z Hodonína, musíte si udělat jedině krásný víkend v Praze :))) Přeji krásný zbytek dne! :)

Olga

Dobrý den,
Znamená li toto, že pak na 1 voucher budu mít 3× ošetření?
Děkuji za odpověď.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, ano, Váš kupon budete mít na 3 ošetření = 3 návštěvy. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Olga

Dobrý den,
Mám na obou tvářích cca 7 jednotlivých pigmentových skvrn, plocha největší je cca 1×1 cm. Můžu uplatnit na jejích odstranění 1 voucher?
Děkuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Olgo, děkujeme za Váš dotaz. Ano, tyto oblasti je možné ošetřit během jednoho ošetření, tudíž nemusíte na jednu návštěvu zakupovat více kuponů. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru