Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Romantika v uličkách Prahy: 3denní pobyt s bohatou snídaní pro dva

4,3 / 5 Pension Březina Praha (mapa) 85 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Luboš

Dobrý den Jakou cenu bi ste mi mohli nabídnout v květnu za 3 dni 2 noci.

Pension Březina

Dobrý den,
tato slevová akce není v květnu již aktuální. Naše ceny začínají na 59,–EUR, ca.1500,–Kč za noc. Cena za snídani je 6,–EUR, tedy asi 150,–Kč.

Denisa Richterová

Dobrý den, byl by volný pokoj pro 2 osoby v termínu 9.-11.2 případně 23.-25.2 ? Děkuji

Pension Březina

Dobrý den, ano, 1.termín je ještě volný…

Aneta Röhryová

Moc děkuji za odpověď. To byla rychlost. Ještě by mě zajímalo, zda máte volný pokoj na termín 9.-11.2.? Varianta balíčku na víkend je jediná, kde, se nemůže udělat online rezervace. A my v jiný termín bohužel nemůžeme. Děkuji moc.

Pension Březina

Ano, volno ještě máme.

Aneta Röhryová

Dobrý den, prosím Vás, je možné se na hotel vrátit až po půlnoci? Nebo se musíme vracet nejpozději ve 23:30, jako při ubytování? Děkuji.

Pension Březina

Dobrý večer, samozřejmě se můžete vracet na hotel po půlnoci, budete mít vstupní kartu od dveří.

Vodička

Dobrý den,
kolik by stál pobyt u vás v penzionu v termínu od 16. – 21. 2. 2018 pro dvě osoby.

Děkuji.

 Z.

Pension Březina

Dobrý den,
můžete si nakombinovat víkendový voucher a týdenní.

Filip Krykorka

Dobry den, je prosim jeste volnytermn z 16 – 17.12dekuji Krykorka

Pension Březina

Dobrý den,

bohužel všechny víkendy až do konce roku jsou vyprodané.

S pozdravem,
Klára Terrichová

Katka

Dobrý den, prosím, byl by volný dvoulůžkový pokoj z 18.12. na 19.12.2017. Děkuji.

Pension Březina

Dobrý den,

termín je aktuálně volný, rezervaci nám prosím zašlete. mailem.
S pozdravem,
Klára Terrichová
Pension Brezina

Smrž

Zdravím jen chci říct že totalně neprofesionalní personal.Tudiš absolutně nedoporučuji tenhle hotel..udělal jsem si včera rezervaci na woucher na noc,stim že dnes pošlu kod woucher nebylo ani řečeno ktery čas ale že mi to rezervuji,dnes cely den cop volam s prace knim na hotel telefon vivěšeny!!až ted večer to konečně někdo vzal bud to opili nebo tak trochu mimo a ze smíchem mi nejdríve položil telefon při opakovanem hovoru to vzal a opet ze smíchem mi řekl že mi rezervaci zrušil tudiš tento hotel stymhle personalem touhle cestou nikomu nedoporučuji vzhledem k tomu navíc že jsem z oboru,tohle chovaní je absurni!Už jen k dyž zvedl telefon tak zařve receeecee ani neřekl jaky hotel jsou nic prostě jako bych se dovolal do bordelu!!!!Jsem z hnusen z pozdravem Smrž!

Simona Nešverová

Dobrý den,máte volno v období od 4.12–7.12 .Děkuji za odpověď.Nešverovà

Pension Březina

V termínu máme volný poslední pokoj.

Pavlína

Dobrý den, je volný víkend 24.-26.11.? A jaká by byla cena 1× dospělý a 12 let dvojčata? Děkuji za odpověď.

Pension Březina

Termín je již obsazen.

Michal

Dobrý den, máte volno v termínu 15.-17.12.? A jaký by byl doplatek za 2 děti 10 a 13 let? Děkuji.

Pension Březina

Termín je bohužel obsazen. Na pokoji je možnost pouze jedné přistýlky, pro takto velké děti je potřeba druhý pokoj.

Klára

Dobrý den,
Máte volno od čtvrtka 16.11.?

Pavel Matousek

Dobry den,
mate volno 21.12.?
Dekuji,

Pavel Matousek

Pension Březina

Termín je bohužel již obsazen.

Lucie

Dobrý den, od kolika hodin je možné se ubytovat? A do kolika hodin musí být pokoj opuštěn? Děkuji.

Pension Březina

Dobrý den,
ubytovat je možné se od 14–23:30, odjezd je mezi 7–11 hodinou. Pokud přijedete dříve, je možnost si uschovat zavazadla na recepci.

Michaela

Dobrý den! Pokud pokud dobře chápu, je možné využít i pro 2dospělé a 2děti (4 roky a půl roku)

Pension Březina

Ano,
děti jsou bez nároku na stravu a lůžko ubytováni s rodiči v dvoulůžkovém pokoji. . V případě zájmu si můžete doplatit jednu přistýlku.

Barbora

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda byste měli volno (na 2 noci) v termínu od 16. 11. – 18. 11.
Děkuji za odpověď.

Pension Březina

Bohužel, termín je již pro prodej uzavřený.

Eva Zatloukalová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte v termínu od 5.12. do 7.12. volný dvoulůžkový pokoj.
 Děkuji

Pension Březina

Ano, máme.
Zdraví, Jirka

Roland

Dobrý den.
Je možné využít variantu č. 1 (2 dny/1 noc pro 2 osoby) pro ubytování z pátku na sobotu pro 3 osoby (2 dospělí+dítě 7 let)? Děkuji za odpověď. R.Ivančák

Pension Březina

Dobrý den,
od pátku nelze využít kupon pouze na 1 noc, vyberte variantu na víkend.
Děkuji za pochopení,
 Jirka

Marcela

Dobrý den, je možné zakoupit voucher z FKSP zaměstnavatele? Děkuji za info, Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (hotel). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete u této nabídky v sekci „Kde uplatnit“ :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru