Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zažijte neopakovatelnou atmosféru na vánočních trzích v Norimberku s průvodcem

4,2 / 5 CK Vega Tour Norimberk - Německo (mapa) 275 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Rendlová

Dobrý den,
Včera jsem zaplatila za 4 vouchery na 16.12., nástupní místo Beroun, ale bohužel mi stále nepřisly… Bojím se, aby nebyl termín již obsazen a stihli jsme si ho rezervovat.
Je prosím možné platbu ověřit?
Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den Kateřino, e-mail s vouchery Vám byl poslán dnes 1.12.2017. Zkuste mrknout do spamu nebo nevyžádané pošty, jestli se vouchery omylem neocitly tam :-) hezký den

Magdalena Rohnova

Dobry den,
pred zavaznou rezervaci potrebuji znat cas odjezdu z Norimberka a predpokladany prijezd do Prahy. Dekuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Rohnová,
předpokládaný odjezd do Norimberka je 6:30 a příjezd okolo 2:00. Hezký den a s pozdravem CK Vega Tour

Caterina Ladneva

V kolik je odjezd z Prahy a prijezd?

CK Vega Tour

Dobrý den,
z Prahy se bude odjíždět v 5:30 ráno, předpokládaný návrat je pak kolem 2. hodiny v noci.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Kateřina

Dobrý den,

na Vašich stránkách jsem našla, že je možný odjezd i z Pardubic, ale tady na slevomatu ne. Byl by možný odjezd z Pardubic za příplatek?

CK Vega Tour

Dobrý den, Kateřino,

nástupní místo v Pardubicích možné je. Stačí u akce zadat variantu a vyjede Vám i tato možnost, každopádně ji nabízíme pouze v termínu 2.12.2017. V jiných termínech už tuto linku v nabídce mít nebudeme.

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Jan Mandovec

Dobrý den, je možnost na místě nevyužít služeb průvodce a jen se domluvit na čase odjezdu? Děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den,
samozřejmě si můžete udělat vlastní program nezávisle na průvodci.
Je potřeba ale dodržet stanovený čas odjezdu.
Přeji hezký den, Filip CK Vega Tour.

Miroslava Egrová

Dobrý den. V kolik hodin je plánovaný odjezd z Norimberku?

CK Vega Tour

Dobrý den,
informace budou upřesněny pro naše klienty v pokynech k odjezdu, týden před odjezdem.

S pozdravem,
Tým Vega Tour

David

Dobrý den, na termín 16.12. jsou stále místa? (z Plzně). děkuji za info.

CK Vega Tour

Dobrý den,
místa stále máme a rádi Vás na zájezdu uvidíme.
S pozdravem, Tým Vega Tour

Sabina Salčáková

Dobrý den ještě jednou, našla jsem v několika hodnoceních, že nedovolujete lidem použít wc během jízdy, z technických či jiných důvodu. Mám 3 letou dceru a právě sem se rozhodla pro zájezd do Norimberka, jenže nyní opět váhám. Bylo by možné mi během pár dnů odpovědět?

CK Vega Tour

Dobrý den,
WC je součástí všech našich autobusů a je klientům během přepravy k dispozici.
S pozdravem, Tým Vega Tour

Sabina Salčáková

Jaký je plán?Odjezd z Prahy- jak dlouho cesta? kolik času k rozchodu, v kolik asi návrat? Mám 3 letou dceru, proto se pám

CK Vega Tour

Dobrý den,
konkrétní program naleznete v detailu zájezdu, případně na našich stránkách ckvegatour.cz.
V případě jiných zájmů si můžete program uspořádat individuálně, nezávisle na průvodci. Důležité ale je dodržet stanovený čas a místo odjezdu, které si s průvodcem domluvíte.
S pozdravem, Tým Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru