Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zažijte advent jako z pohádky na trzích v rakouském Salzburgu vč. prohlídky města

4,2 / 5 CK Vega Tour Salzburg - Rakousko (mapa) 563 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivana

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat zda musím mít smlouvu vytištěnou nebo zda stačí pokud jí prokážu na mobilním teleonu. Předem děkuji.

Libuše Gustyová,

dobrý den,

mám dotaz na platbu, při nákupu zájezdu na advent (23.12.2017) do Salzburgu jsem provedla platbu kartou, ale při konečné registraci jsem potvrdila platbu převodem z účtu. Prosím o informaci zda to vadí a jestli opravdu platba 1 198 Kč, provedena kartou dne 12.12.2017 bude umístěna na Váš účet ? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše, bohužel pod Vaším e-mailem nevidím žádnou objednávku. Napište nám prosím e-mail, ze kterého jste zájezd kupovala. Krásné Vánoce :-)

Hanička Ondráčková

Dobry den, kdy mi prijde nejake povrzeni ci smlouva na mail? Jedeme 16.12.2016
 dekuji

CK Vega Tour

Dobrý den,
smlouvu k zájezdu byste již měla mít v e-mailu, pokyny k odjezdu budou následovat.
Pokud Vám nic nepřišlo, ozvěte se, prosím, přímo nám do CK.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Mára

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,co všechno musíme mít u sebe při nástupu do autobusu.Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, Máro,
při nástupu u autobusu se hlásit průvodci pod svým jménem a máte u sebe cestovní smlouvu o zájezdu. Hezký den a s pozdravem CK Vega Tour

Lucinka Váchalová

Dobrý den. Je možnost nastoupit i v Plzni?
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Lucinko, nástupní místa jsou v případě této nabídky pouze Benešov, Praha, Tábor a České Budějovice :( Mějte se fajn, Lucka :)

Vesely Milan

Dobry den,
dne 16.11. jsem si vybral a zaplatil castku 1.198,–kc za adventni zajezd do Salzburku pro 2 osoby dne 2.12. dle ceny uvedene u zajezdu (599,–kc za osobu) na ucet 238400856/0300 s VS 1635541743
Nyni po obdrzeni informaci a cisel voucheru pro 2 osoby, resp registrace do 24h a objednani je u zajezdu uvadena castka 699,–kc za osobu.
Nerozumim, proc je u tehoz zajezdu uvedena castka vyssi nez puvodne a proc je vubec u dokonceni objednavky cena uvadena, kdyz byla platba na Vas ucet provedena 16.11.
Ma se u kazdeho voucheru provadet stejna transakce znova, nebo je mozne zadat kody a cisla voucheru pro 2 osoby do jednoho formulare?
Dekuji za odpoved
Vesely Milan

CK Vega Tour

Dobrý den,
jakmile vytvoříte rezervaci u nás na webu, automaticky se generuje potvrzení,
které je stejné pro všechny klienty, tedy pro naše koncové i pro ty ze Slevomatu.
Proto jsou zde uvedeny údaje pro platbu, které slouží pro koncové klienty, kteří hradí zájezd přímo nám.
Cena je vyšší pravděpodobně z toho důvodu, že jste nezadali, nebo zadali chybně slevový kód, který má cenu ponížit.
Všechny rezervace ale kontrolujeme ještě ručně, proto Vám ji případně opravíme.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Šárka

Dobrý den,

chtěli jsme se zeptat, kolik cca euro bude potřeba na příplatky(vstupné) na pevnost, kostel Svaté Trojice, Mozartův rodný dům, Mozartplatz nebo Dóm, hřbitov pod Mnišskou horou, klášter u svatého Petra a „Stiftskeller St. Peter“ a jaká je časová náročnost?? Děkuji K.

CK Vega Tour

Dobrý den,
jako kapesné s sebou doporučujeme cca 50€.
Časově je prohlídka koncipovaná tak, aby zbyl dostatek prostoru pro návštěvu adventních trhů v podvečerních a večerních hodinách.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Michaela

Dobrý den,
dnes jsem zaplatila slevové vouchery u Moneta M Bank a teď koukám na potvrzení o platbě, kde je uvedeno: „MMB neidentifikovala složitele na jeho žádost.“ V potvrzení tedy není uvedeno ani mé jméno ani jiné údaje! Přitom se mě nikdo na nic v bance neptal, ani po mě nic kromě peněz nepožadovali. Jak poznáte, že jsem platbu uhradila já? Musím se tam zřejmě vrátit a vyžádat si potvrzení, je to tak? Děkuji. M.

CK Vega Tour

Dobrý den, Michaelo,
s tímto dotazem se obraťte přímo na Slevomat, kterému zájezd hradíte.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Jana P

Dobrý den,
v kolik hodin se vyjíždí z Prahy a v kolik hodin cca dorazíme Salzburgu. A kdy se odjíždí ze Salzburgu zpět do Prahy. Děkuji moc

CK Vega Tour

Dobrý den,
odjezd z Prahy je naplánován na 6:00 hod ráno. Do Salzburgu se přijede přibližně kolem 12. hodiny.
Odjezd zpátky do ČR se bude odvíjet od času příjezdu, řidič na místě musí vykonat povinnou 9 hodinovou přestávku.
Předběžně tedy počítejte s odjezdem kolem 21. hodiny.
Hezký den, Filip CK VegaTour

Komarkova

dOBRY DEN CHTELA BYCH ZAREZERVOVAT JEDNODENNI ZAJEZD DO sALCBURGU NA SOBOTU 2.12 vindruvor@seznam.cz dekuji Komarkova 2 mista

CK Vega Tour

Dobrý den, pokud máte slevové vouchery, pak je třeba rezervaci udělat dle instrukcí na voucheru, a to po jeho zakoupení.

Hezký den, Lucie

Andrea Kolářová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na cenu výletu na pevnost Hohensalzburg.

Moc děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den, výlet jako takový zpoplatněn není. Máte na mysli lanovku a nebo prohlídku? Pro více informací pište na ck@vegatour.com a nebo zavolejte na 242 477 270.

Hezký den, Lucie

Blanka

Dobrý den, co přesně znamená fakultativně prohlídka pevnosti? Dá se to tedy připlatit? A na jak dlouho by prohlídka pevnosti byla i s trhy, které tam jsou? Jde mi o to, abychom v rámci časových možností stihli vše zajímavé, ale nemuseli se hnát, když jde o advent :-)

CK Vega Tour

Dobrý den, prohlídka je braná jako fakultativní výlet, tedy není povinná a můžete se na ni vydat sami a nebo s naším průvodcem. Prohlídka je placená. Základní vstupné je stanoveno na 12€. Kompletní prohlídka včetně královských místností je za 15,2€. Prohlídka je cca na 1,5–2h. Trhy jistě stihnete :)
Hezký den, Lucie

Tom

Dobrý den, bylo by možné si město prohlédnout individuálně, nezávisle na průvodci? Děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den,
město si samozřejmě můžete prohlédnout individuálně. Důležité je ale dodržet stanovený čas odjezdu zpět do ČR, který si domluvíte s průvodcem.
S pozdravem, Tým Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru