Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oslavte největší vinařský svátek: balíček s lahví Beaujolais a vybranými lahůdkami

4,0 / 5 Vinotéka Weinstube (2 pobočky) Praha - Nové Město  (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jan Ramajzl

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Nyní jsem si bohužel všiml, že nabídka platí až od 16.11.2017 a já dárek potřebuji již tento pátek 3.11.2017.Jestli to tedy dobře chápu není možné si v Praze tento balíček vyzvednout již 3.11.2017.
Hezký den.

Jan Ramajzl

Omlouvám se za opakovaný dotaz, již vidím odpověď u zájemce níže:-)

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, máte naprostou pravdu. Tato nabídka je platná od 16.11.2017 a není možné ji využít dříve. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

Mirka Hakenová

Dobrý den. Platnost voucheru máte uvedenou od 16.-27–11. Chtěla jsem se zeptat, zda by nebylo možné připravit tento balíček již na 13.11.2017? Předem děkuji ;)

Vinotéka Weinstube

Moc se omluvame, ale bohuzel to neni mozne…Jedna se o Beaujolais a tam je striktne dany prodej od 16.11. (Datum se kazdorocne meni, podle toho, jak vychazi…)… Driv jak 16.11. Se nam to nepodari…

S pozdravem,

Weinstube Plzen

Jan Ramajzl

Je možné poprosit o dárkové balení a kolik by byl případný příplatek? Balíček bych si vyzvedl na Vaší pobočce u národní třídy. Mám totiž zájem celý bylíček předat jako dárek. Předem děkuji za odpověď.

Vinotéka Weinstube

Dobry den,

Radi Vam balicek zdarma zabalime. Jen poprosime o upresne data vyzvednuti, at muzeme pripravit.

S pozdravem,

Katerina Ondikova

Dana

Dobrý den, bylo by možné si tuto nabidku vychutnat i ve Wainstube? Děkuji

Vinotéka Weinstube

Dobry den, balicek na miste je mozne vyuzit od pondeli 20.11. do ctvrtka 24.11…

Jinak plati balicek s sebou bez problemu…

S pozdravem,

Weinstube Plzen

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru