Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Luxusní francouzské paštiky: 3, 5 nebo 7 skleniček plných delikátní chuti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Claudia

Dobrý den,
když dnes objednám, stihne balíček přijít do pátku? Ráda bych si ho nechala doručit do zásilkovny a platila bych při osobním převzetí.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, garance doručení do Vánoc při přijetí platby nejpozději do 13.12.2017. Osobní odběr od 22.12.2017 do 26.12.2017 není možný. Děkujeme za pochopení. Hezký den, Tereza.

Kristýna Havlová

Dobrý den, jak jsou paštiky balení? Chtěla bych je darovat k vánocům, bohužel se nikde nedočtu, zda jsou poslané „jen tak“ nebo jsou např.v krabičce?

Pravá Klobása

Dobrý den přeji, letos to je balono zatím “jen tak” v bublinkové fólii, aby to bez problému přežilo dopravu :-) S pozdravem Martin

Nikola Zuzáková

Prosím o informaci, zda je nutné mít paštiky v lednici, či při jaké teplotě se mají zhruba skladovat. Děkuji

Pravá Klobása

Dobrý den, pokojová teplota je fine, ale chladnější místnost je na delší skladování lepší :-) Martin

Kateřina Brynychová

Dobrý den, do kdy je voucher platný?
Děkuji, Kačka

Pravá Klobása

Dobrý den přeji, odpověď Vás překvapí, ale záleží trochu na lokalitě :-) Napište mi prosím mail, či mi zavolejte a já Vám to vysvětlím blíže. Děkuji

Jitka Benešová

jsem ze šumperka kde bych si to mohla nejblíže vyzvednout aby to doručení co nejlevnější nebo zdarma děkuji Benešová

Pravá Klobása

Dobrý den paní Benešová, na https://www.zasilkovna.cz/pobocky najdete asi 5 poboček, které jsou přímo ve vaším městě :-). S pozdravem Martin

Ondřej Turecký

Dobrý den, je možné si druhy paštik libovolně namixovat?

Pravá Klobása

Dobrý den pane Ondřeji, pokud si paštiky vyzvednete osobně na Praze 1, tak to lze, pokud to chcete zaslat na vaši určenou adresu, tak bohužel ne. Martin P.S. Výjimečně to můžete udělat, pokud na to bude časový prostor. Napište mi mail.

Jana

V kančí pastice není kančí maso?

Pravá Klobása

Pěkný večer Jano, děkujeme Vám moc z vaše upozornění. Bohužel tamto složení je špatné a správné složení je: Kančí maso 20%, drůbeží játra, vepřové sádlo, vepřové kůže, voda, červené víno, vejce, sůl, jalovcové bobule 0,5%, přírodní aroma, koření. Děkujeme za pochopení, s pozdravem Martin

Ivana

Dobrý den,
jaké je datum spotřeby? Děkuji.

Pravá Klobása

Dobrý den, cca do konce roku 2020. S přáním hezkého víkendu Martin

Gábi

Dobrý den, již je to v pořádku. Přibyl tam Osobní odběr. Děkuji, Gábi.

Pravá Klobása

Děkujeme za upozornění a za všímavost :-) pěkný den přeji, Martin

Gábi

Bohužel,
pouze zásilkovna za 59 CZK nebo Česká pošta. Zkusila jsem dát zboží do košíku, ale ani tak tam Palladium není. Gábi.

Pravá Klobása

Dobrý den, zkuste to prosím ještě jednou a dejte mi prosím vědět, děkuji

Gábi

Dobrý den, opravdu není možnost vyzvednutí v Palladiu? Takto musím platit za Zásilkovnu, i když do obou to mám stejně daleko. Možná blíže do Palladia.
Děkuji, Gábi

Pravá Klobása

Dobrý den, pokud se nepletu, tak je možnost si vybrat na webu “osobní odběr v Palladiu” :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru