Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Asijské pohlazení: Blahodárná hodinová masáž v salonu Elite

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, chtěla bych ro svého přítele sportovní masáž. Již jednou jsem mu ji u vás v salonu koupila a byl velice spokojený. nevím, zda je shodná s tradiční thajskou masáží, kterou máte v nabídce voucheru.
Děkuji moc.

Salon Elite

Dobrý den, sportovní a thajská masáž jsou 2 odlišné masáže, ale obě jsou dynamické. Myslím, že by se to mohlo příteli líbit. Krásný den

Hana Bušková

Dobrý den, prosím při koupi voucheru je hned nutné označit jaký druh masáže požaduji? Chci to jako dárek k vánocům a tak bych ráda koupila voucher a pak aby si obdarovaná osoba vybrala jakou masáž chce. Je toto možné nahlásit až při objednávání termínu? Děkuji Bušková

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, masáž si vybere, dle svých preferencí, až obdarovaný při rezervaci termínu. :) Doufám, že se dárek bude líbit, hezký den Janča ;)

Pisarova Zdenka

Mam zaplaceny voucher na Thajskou masaz, 12.11.odesly penize na Vas ucet ale neobdrzela jsem nic.

Slevomat.cz

Krásný den, Zdenko. Voucher jsem Vám ještě jednou poslala na e-mail. Mrkněte případně i do složky spam nebo hromadné. :) Janča

Martin Fabián

Dobrý den, je možné v případně nějakých nečekaných událostí platnost voucheru prodloužit? (Manželka na rodičovské dovolené a tam je to jako na houpačce se dvěma dětmi). Děkuji moc.

Salon Elite

Dobrý den, je to zcela individuální, snažíme se vycházet vstříc, ale obecně vouchery neprodlužujeme. Případně je může využít jiná osoba. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru