Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velkolepý autosalon v Ženevě: zájezd nejen pro automobilové fanoušky

4,7 / 5 CK Bohemian tour Ženeva - Švýcarsko (mapa) 185 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
EL

Dobrý den, zájezd je prosím i s ubytováním nebo si ji musím sama vyřídit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, El, ubytování si určitě neshánějte. Přes noc se totiž pojede. Takže si budete moci odpočinout v autobusu. Hezký den Jana

LH

Dobrý den,

národní měnou ve Švýcarsku je švýcarský frank, lze platit ve Švýcarsku Eurem?

Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ve státech sousedících se Švýcarskem je oficiální měnou Euro. Ačkoli Švýcarsko není členem Evropské unie a Euro není jeho oficiální měnou, jsou v turistických oblastech, restauracích i velkých nákupních centrech ceny uváděny i v eurech a eurem je možné platit. Kurz si však zpravidla stanovuje provozovatel daného zařízení a na Eura se vrací ve francích. Hezký den, David. :-)

Roman malý

Dobrý den, rád bych se informoval, jestli se dají pořídit ještě 2 místa na zájezd s odjezdem z Holešova.
Děkuji, Roman

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, tento zájezd byl již bohužel vyprodán. Přeji hezký den :-)

Lucie

Dobrý den, chtěla bych jet na zájezd s přítelem a 8-letým synem,vztahuje se na dítě nějaká sleva,nebo musím koupit vstupenku za plnou cenu?Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, u této akce je dítě za cenu voucheru. Hezký den Jana

Vendula

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat odkud a v kolik zhruba se odjíždí z Prahy.

CK Bohemian tour

Dobrý den, ještě nemáme přesné pokyny, ale minulý rok to bylo ve 23:15 ze Stanice metra Opatov. Časy se letos mohou lišit. Pěkný den

Jana Knutelová

Dobrý den, ve čtvrtek jsem potvrzovala zakoupene vouchery na Váš email a jestě mi nepřišla odpověď o potvrzeni zajezdu.
S pozdravem Jana Knutelová

CK Bohemian tour

Dobrý den, v pátek jsme se stěhovali na nové pracoviště, bohužel se nestihly zapojit počítače. Po víkendu toho bohužel máme opravdu hodně, nejpozději zítra Vám napíšeme a určitě zašleme vyplněnou smlouvu. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Pěkný den

Nela Makara

Pozaduji dva listky v jednom terminu a je mi jedno ve kterem, bohuzel nebylo videt ze na pozdejsi termin z Prahy byl v nabidce posledni listek. Dekuji za ochotu a vyrizeni.

CK Bohemian tour

Dobrý den, pokud budete mít zájem ještě o jedno místo, napište prosím na náš email info@bohemian-tour.cz o který termín budete mít zájem (nejspíše ten druhý) a já Vám rezervaci zpracuji. Pěkný den

Nela Makara

Dobrý den, chtěla jsem koupit 2ks na zájezd v termínu od16–18.3 po zaplacení prvního voucheru se mi ukázalo že je zájezd vyprodán. Co teď? Jak změnit termín abych mohla zakoupit dve jízdenky? Dekuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, na 16.3. volná místa stále jsou, ale jen při koupi rovnou přes naši cestovní kancelář. Změna termínu bohužel možná není. Pěkný den

LENKA VALENTOVA

Dobry den ,chci se zeptat na doklady zda stači opčanka nebo pas.Děkuji Valentova

CK Bohemian tour

Dobrý den, stačí Vám občanský průkaz, ale vždy doporučujeme si vzít i pas. Jistota je jistota :) Pěkný den

Sandra Oreničová

Dobrý den.Objednala jsem u vás dva vouchery a na každý jsem poslala email.První odešel v pořádku a druhý se mi vrátil zpět jako nedoručený.Nevím co mám dělat.Děkuji Sandra

CK Bohemian tour

Dobrý den, pokud Vám stále nepřišel druhý potvrzovací email, pošlete prosím email znovu. Mohlo se stát, že se stala někde chyba. Snad ho obdržíme v pořádku a zpracujeme ho co nejdříve :) Pěkný den

Lukáš Hamral

Dobrý den, do kdy platí tato akce? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, Ženevu můžete navštívit od Pá 9. 3. – do Ne 11. 3. 2018. Na závěr voucher je možné zakoupit do 8.1. 2018 potom zmizí z nabídky. S pozdravem, David. :)

Alena Kafková

Dobrý den,

objednala jsem si dva vouchery, napsali jsme informace na daný email ale již dva dny se nám nikdo neozval. Chtěla jsem si ověřit zda je to v pořádku a zda může cestovní kancelář odepisovat až v pozdějším termínu. Nerada bych aby mi vouchery propadly.

Mockrát děkuji za informaci. Alena Kafková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, pokud jste odeslala e-mail na správnou e-mailovou adresu, nemáte se čeho bát (radši se ještě koukněte). Určitě se Vám brzo ozvou. Hezký zbytek dne Janča

Hanka Ševčíková

Dobrý den. Co znamená nástupní místa Holešov versus odjezd Praha? Chtěla bych odjezd z Holu. Ani výše příplatku za nástup v Hol. není uvedená.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Ševčíková,

pokud si přejete nastoupit v Holešově, je třeba zakoupit již přímo variantu, kde je toto nástupní místo uvedeno, tedy „Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno“.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Naty

Dobrý den, chci se zeptat, jak to je s tím programem. Je možné v průběhu dne samovolně opustit ,výstavu' a projít se po městě? Nebo se bude dělat nějaká hromadná prohlídka města? :) Děkuji.

CK Bohemian tour

Dobrý den, je možné skupinu opustit a jít tam, kam vy budete chtít. Je hromadná prohlídka města, ale kdykoli se můžete odpojit. Pěkný den

jitka vesela

Dobrý den, chtěla bych objednat 2× zájezd do Ženevy pro syna k 25 narozeninám. Ale nevím, s kým pojede, koho si vybere s sebou, můžu tedy napsat 2× jeho jméno? Nebo jak to mám udělat?Veselá

CK Bohemian tour

Dobrý den,
Ano, vyplňte 2× jméno syna a nejpozději 14 dní před odjezdem je nutné zaslat údaje druhé osoby.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru