Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 hodiny ve wellness s výhledem na Prahu a thajská masáž pro 1 nebo 2 osoby

4,8 / 5 Hotel Don Giovanni Prague Praha - Žižkov  (mapa) 447 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Věrka

Dobrý den, můžu si druh masáže vybrat až při rezervaci v hotelu? DěkujiVěrka

Slevomat.cz

Dobrý den, Věrko, ano, masáž si můžete vybrat až při rezervaci ;) Hezký den Janča

Tomáš Mohelský

Dobrý den,
je možné si objednat 120 min pro 2 osoby pouze v soukromí ?
Měl bych zájem o 30,12.2017 během dne,
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, wellness bohužel soukromé není, můžete se zde tedy potkat i s ostatními relaxujícími zákazníky :) Rezervaci konkrétního termínu prosím proveďte pomocí e-mailu: info@hotelgiovanni-spa.cz nebo na telefonním čísle +420 601 158 5­20. Přeji Vám krásný den. Sára

Puleseova Regina

Dobry vecer,je mozne koupit jiz nyni na vikend 16–19.2.2018. De­kuji Regina

Slevomat.cz

Dobrý den Regino,
voucher si můžete koupit již nyní, platnost je až do 31. 3. 2018, poté si udělejte rezervaci buď e-mailem (info@hotelgiovanni-spa.cz) nebo po telefonu (601 158 520). Doufám že si pobyt užijete. hezký den Jana :)

Veronika Trégnerová

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl ve voucheru pro dva nebo dvěma jednotlivými. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher pro jednoho je pro zájemce, který nemá parťáka k sobě :-) hezký den

jiri dolezel

Dobrý den,
Kolik lidi najednou zvládnete masírovat? Chtěli bychom jít ve 3 lidech v jeden okamžik. Je nutné se dopředu nahlásit?

Dekuji
 Jirka

Anna

Dobry den,

chtela bych se ptat ohledne vasi nabidky na Slevomatu, ale to je pro 1 nebo pro 2 osoby, ale mne zajma mate moznost obslouzit na jednou 10–14 lidi? a kolik by to stalo?

Dekuji!

Petra

Dobrý den.Wellness je soukromé nebo tam v době našich 120 minut mohou být další návštěvníci?dí­ky, Petra

Hotel Don Giovanni - SPA

Dobrý den,
wellness není soukromý, může tam někdo být i nemusí.

Miluška

Dobrý den, chci se zeptat za jak dloho mi po objenávce přijde domů dárkové balení zážitku. V sobotu jdeme na svatbu a nevím zda by to stihlo do té doby přijít. Děkuji za odpověď. Paříková

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluško, je mi to líto, ale do víkendu už by se to zřejmě nestihlo :( Dárkové vouchery chodí obvykle do 4 pracovních dnů. Mám ale jiný nápad! Ve chvíli, kdy Vám voucher dorazí do emailu, můžete si ho sama doma vytisknout v dárkovém vzhledu a vypadá to taky moc pěkně. Případně pokud jste z Prahy, můžete se zastavit na našem stánku v OC Nový Smíchov a my Vám voucher rádi vytiskneme a dáme do pěkné obálky :)) Mějte se fajn a užijte si svatbu! Lucka :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru