Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní rodinná vstupenka na Ostravský festival pro děti s pestrým programem

4,0 / 5 EXAGE spol. s r.o. Výstaviště Černá louka (mapa) 483 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka Riplová

Objednala jsem pres twisto ale voucher mi nedosel jen mail o zaplacení. Staci to jako vstupenka.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Lenko,

je možné, že voucher mohl skončit ve spamové schránce emailu. Voucher jsem Vám nyní zaslala znovu na email, snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Martina Prokopová

Dobrý den, stačí předložit u vstupu číslo voucheru z sms nebo je nutný QR kod? Děkuji.

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, stačí číslo voucheru. Hezký den!

Tereza

Dobrý den, mám podobný dotaz jako Martin, ale v našem případě bysme byli dva dospělí a jedno neplatící dítě. Je tedy možno koupit voucher 2+1?? Děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Terezo. :) Odpověď je pro Vás velmi podobná jako pro Martina. :) Věřím, že se poskytovatel smíří s tím, že nevyužijete veškerý potenciál daného voucheru a žádné další dítko Vám vnucovat nebude. :)) Zdraví Janča.

Martin

Dobrý den,
lze si zakoupit variantu 2 dospělí a 1 dítě a přijít pouze dospělí bez dítěte?

 Děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Martine. :) Chápu, že už dítě už asi nestihnete pořídit a jsem si jistá, že pro tuto situaci bude mít pochopení i poskytovatel, takže Vás k sehnání dítěte určitě nutit nebude. :)) Pokud byste ale trvali na tom, že chcete využít i možnost dětského vstupu, určitě Vám nějaká maminka svého drobečka propůjčí. :)) Zdraví Janča.

Lenka

Dobrý den, bude stačit když budu mít voucher poslaný na mobil? Nebo musí být vytiskutý.

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, ano bude stačit v mobilu. Po načtení kódu Vám jej vyměníme za tištěnou vstupenku. Hezký den!

Jindra

dobry den. existuje moznost pouzit rodinne vstupne 2+2 pro jedno dite 2roky-neplatici+ 2rodice+1 dite 6let + babicku? dekuji za odpoved

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, omlouvám se se, ale v tomto případě by byla třeba rodinná vstupenka 2+1 a zvlášť vstupenka pro třetího dospělého. Hezký den.

Lucie Halfarová

Zdravim, dokdy bude prosim tato nabidka na slevomatu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie :)
Pokud se nic nezmění, nabídka bude na Slevomatu do 29.10.2017. Hezký den, Anežka.

Iva

Dobrý den,
docela mne pobavil odkaz na nabitý doprovodný program v textu. Když na něj kliknete, doprovodný program je prázdný. :)

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, děkujeme za upozornění a omlouváme se za chybku. Opraveno :-). Hezký den.

Irena Lyčková

Dobrý den, plati se i 2 roční dite? Dekuji.

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, ne neplatí. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Kamila

Dobrý den, mohu vstupenky 2dospeli + 1 dítě využít, pokud půjde dospělý, 12-ti letá dcera a 10-ti lety syn? Děkuji

EXAGE spol. s r.o.

Dobrý den, ano můžete. Budeme se těšit, hezký den!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru