Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sportovní doplňky z kolekce Puma Czech Republic: batohy, kšiltovky, míč i šála

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Březinová Šárka

jsem si koupit míč a i přesto, že píše , že mohu za kredity, tak při objednávce mi to tam nenabízí. Ráda bych si ho koupila . Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, koukala jsem, že už je vše vyřešeno a míč máte objednaný. Jsem ráda, že už není problém. Krásný den, Míša :-)

monika Jevičova

Dobry den
Budete mit jeste batoh puma?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Moniko,

bohužel se jedná o doprodej zboží, tudíž batohy již nebudou skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Darina

Dobrý den,zakoupily jsme u vás batoh Turistické i školní batohy Loap — Batoh Loap K a batoh se po 2 měsících rozpadl.Za mě jednoznačně zklamání a vyhozené peníze.
Nevydrží a o kvalitě nemluvě.

Antonie Chovancová

Zdravím vás ,chtěla bych platit dobírkou .jde to .děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Antonie, platit můžete platební kartou online, bankovním převodem, hotově na pobočce Moneta nebo přes Twisto. Krásný den :-)

Dagmar

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaky je rozdil mezi oběma míči.Jsou oba dva na fotbal?Jaká velikost je nejlepší na hraní? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Dagmar,

mini míč s velikosti 1 je vhodný spíše pro děti na hraní, druhý míč je klasický fotbalový vhodný na tréninky nebo fotbalové zápasy.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jiří

Dobrý den,
rád bych objednal několik věcí najednou z této nabídky, jak mám postupovat?
Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Jiří

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko, stačí všechny vybrané produkty postupně naházet do košíku :-) nejjednodušší postup je klasicky vybrat, kliknout na zelené tlačítko Koupit a pak se jen šipkou zpět vrátit na nabídku. Když pak vyberete další položku, tu předchozí již budete v košíku mít zahrnutou. Tímto stylem si do košíku zadáte všechny produkty o které máte zájem. Hezký den, Simča

Petra šípkova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat do kdy muzu čekat na balík. Děkuji Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

pokud byste zboží objednala dnes a zaplatila online kartou, orientační datum doručení by bylo 2.11. Pokud by byla zvolena platba převodem nebo hotově na Moneta Bank očekávané doručení může posunout o 2–4 dny.

Přeji hezký den :) Monika, Slevomat.cz

Hana

Dobrý den, před chvílí jsem si objednala batoh, můžu si k objednávce ještě něco přiobjednat? Děkuji, Hana Janoušková, Pardubice.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Hano,

pokud si budete vytvářet další objednávku, kterou budete chtít spojit s touto, zvolte osobní odběr a na email: objednavky@k-sporting.cz nám napište čísla objednávek, které chcete spojit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Oksana

Dobrý den,
má batoh vyztužení?
Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Oksano,

bohužel tento batoh vyztužení nemá.

Přeji Vám hezký den. Petra

Marcela Wagnerová

Dobrý den, prosím jaký je rozměr tašky a batohu. Děkuji a přeji pěkný den Wagnerová Marcela

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Marcelo,

rozměry jsou uvedené v popisku. Rozměr tašky je: 63 × 33 × 26 cm, rozměr batohu je: 34 × 48 × 19 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru