Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Grow it sada pro pěstování bonsaií, masožravek, chilli papriček

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

A. Bart.

Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla balíček „vánoční punč“. V balíčku jsou bohužel misto 5 sáčků bylinek pouze 3. Chybí majoram seeds a fennel seeds. Chybí český návod a dárkový šek na slevu 240 – kč, jak propaguje obchod. Uvedené telefonní číslo na internetový obchod je opakovaně nedostupné.
Můžete mi prosím poradit, jak postupovat?
 Děkuji

Lenka G.

Dobrý den, u tohoto balení není zemina? Děkuji za odpoved

uzasne-darky.cz

Dobrý den, u tohoto produktu je zeminou to kolečko, které musíte zalít vodou. Přeji hezký den.

Karolína

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda bude ještě k dispozici balíček s chilli papričkami? Děkuji

uzasne-darky.cz

Dobrý den,

určitě si zde můžete dát sledování produktu. http://www.uzasne-darky.cz/254/grow-it-chilli-papricky.html

S pozdravem Tučková

Michaela Janků

Dobrý den, jak dlouho přibližně trvá, než vyroste bonsai ze semínka? Děkuji za info! Janků

uzasne-darky.cz

Dobrý den,

to bohužel netuším. Nemáme ozkoušené. S pozdravem Tučková

jakub

Dobrý den, mám otázku na vaše akce, je opravdu reálně, že něco vypěstujeme, nerad bych jak se říká jen tak pro srandu vyhazoval penízky, díky

uzasne-darky.cz

Dobrý den,

ano. Jsou to osvědčené produkty :) S pozdravem a přáním krásného dne. Tučková

Blanka Gruntorádová

Dobrý den, mají rostlinky nějakou dobu expirace, nebo se musí zasadit v nejbližší době? Chtěla bych je darovat pod vánoční stromeček.

uzasne-darky.cz

Dobrý den,

to klidně můžete, vůbec to nevadí. Expirace je dlouhá. S pozdravem Tučková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru