Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 – 2 noci v prvorepublikovém stylu na Moravě: Skvělé jídlo i lahev Prosecca

4,2 / 5 Hotel Plumlov Severní Morava (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Matěj Horák

Dobrý den, je možná rezervace tohoto pobytu na tento pátek-sobota 1.12.-2.12? Děkuji Horák

Hotel Plumlov

Dobrý den, ano rezervace je možná. Prosím o poslání rezervace do e-mailu. Hezký večer.

Hana Tichá Kožůšková

Dobrý den,
byl by prosím ještě volný termín na 1 noc – a to 16.12. –17.12. 2017 – noc ze soboty na neděli??

Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.

 Tichá

Hotel Plumlov

Ano, v tomto termínu je rezervace možná. Hezky den

Klimova Anežka

Dobrý den,
Mate jeste nějaký volný termín pro 2 na 2 noci do Vánoc?
Děkuji Klimova

Hotel Plumlov

Dobrý den, jediný volný termín je tento popřípadě příští víkend. Jinak máme plné obsazené víkendy Vánočními večírky. Hezký večer.

Hana

Dobrý den, máte ještě volný termín 17.11.-18.11.2017 ? Děkuji

Hotel Plumlov

Ano, v případě zájmu mi napište e-mail.

Bohumila Maradová

Můžete mi prosím napsat email, na který můžu napsat o rezervaci ;) děkuju, Maradová

Hotel Plumlov

provozni@hotel­plumlov.cz

Bohumila Maradová

Hezký den, prosím, máte volno v termínu 17. – 18.11.? a byla by na tuto noc možnost pokoje se dvěma samostatnými postelemi? Děkuju, Maradová

Hotel Plumlov

Dobrý večer, ano v tomto termínu máme tento pokoj k dispozici. V případě zájmu prosím o rezervaci do e-mailu. Hezký večer.

Alžběta

Dobrý den, máte prosím volný termín 10.-12.11.2017?
 Děkuji

Hotel Plumlov

Dobrý den, ano v tomto termínu jsou pokoje k dispozici. Hezky den.

jana

Dobrý den, prosím vás, byl by volný termín 8.12 až 10.12 pro dvě osoby? Děkuji

Hotel Plumlov

Dobrý den, bohužel 8.12.je náš hotel plně obsazen. V případě zájmu o jiný termín mi napište e-mail. Hezký den. Ožanová

Marie Oháňnková

Dobrý den,prosím Vás byl by volný termín,27.11.17 do 29.11.17 pro dva+ cena.
Kdy je nástupu a odjezd.Jak dlouho si můžu pobyt rezervovat,aniž bych platila storno poplatek?

Děkují Ohánková

Hotel Plumlov

Dobrý den, bohužel v tomto termínu je u nás plně obsazeno. V případě zájmu o jiný termínu se na mne neváhejte obrátit. Hezký den. Ožanová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru