Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kovová záložka do knížky v dárkovém balení ve dvou motivech

4,0 / 5 Tocoide 1 236 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dagmar Brumková

Dobrý den, nemusím se bát, že by mi kovová záložka poškodila knihu?

Tocoide

Dobry den,
dakujeme za Vas dotaz. Zatial sme nemali ziadny takyto pripad, napriek tomu, ze je zalozka kovova, pri beznom pouzivani poskodenie knihy nehrozi.
Pekny den !

Hanny

Dobrý den, když jsem objednala včera, je možnost doručení do Vánoc? Děkuji

Tocoide

Dobrý deň,

poprosíme Vás o číslo objednávky,následne Vám poskytneme informáciu o odoslaní zásielky.

S pozdravom,
tocoide.sk

Denisa

Dobrý den, mám objednáno a zaplaceno od 9.12. a stále se nic neděje. Pořád je objednávka přijata, ani se nevyřizuje. Mám tedy počítat s tím, že už do vánoc nedorazí? Děkuji za odpověď

Tocoide

Dobry den,
prosim, napiste nam na info@tocoide.sk blizsie o ktoru objednavku ide. Avsak vsetky objednavky budu odoslane tak, aby boli dorucene vcas do Vianoc.
Dakujeme !

Marketa

Dobrý den,
když objednám a zaplatím dnes, dorazí záložky do Vánoc. Předem děkuji za odpověď

Tocoide

Dobry den,
ano, dorucenie do Vianoc stihame.

Pekny den !

Julie

Dobrý den, pokud objdenám andílka – forma platby přes twisto, dorazí tak aby udělal radost pod stromečkem? Děkuji za informaci

Tocoide

Dobry den,
ano, nemusite mat obavu, dorucenie do Vianoc urcite stihame.
Dakujeme, pekny den !

Markéta Daňková

Dobrý den, objednala jsem záložku andílka 1.12.2017 a platila kartou. Ve stavu objednávky mám pořád, že byla přijata a ještě se ani nezačala vyřizovat. Mám záložku jako dárek k narozeninám a potřebovala bych, aby přišla nejpozději během příštího týdne. Děkuji.

Tocoide

Dobry den,
dakujeme za Vasu spravu, objednavku Vam odosleme tak, aby Vam v priebehu buduceho tyzdna dorazila.
Pekny den !

Verča Fundů

Dobrý den, když bych objednala 3 záložky a uhradila poplatek ihned kartou, trvá doručení opravdu 13 pracovních dní? Dárek bych potřebovala dříve, ideálně do 15.12. Je to reálné? Děkuji a přeji hezký den. Veronika

Tocoide

Dobry den,
dakujeme za Vas dotaz. Dorucenie do uvedeneho terminu urcite stihame, ale poprosime Vas este aby ste nam zaslali email na info@tocoide.sk, ze uprednostnujete skorsie dorucenie do uvedeneho datumu.
Dakujeme, pekny den !

Šárka

Dobrý den. Objednala jsem si u Vás záložky, zaplatila rovnou z karty. Při přebírání zboží bylo Českou poštou požadováno znovuzaplacení zboží a ještě dráž, prý kurz eura. Na koho se mám prosím obrátit?
Děkuji Klimešová

Tocoide

Dobry den p. Klimešová,
Vasu objednavku ste ako pisete uhradili a teda pri preberani zasielky ste uz nemali urcite nic doplacat. Aj podla sledovacieho cisla je mozne si skontrolovat, ze zasielka bola odoslana ako doporuceny list bez dobierky – RR146896683CZ. Pracovnik posty od Vas teda nemal pozadovat uz ziadnu platbu. Ak sa tak stalo, islo o chybu posty a radi Vam pomozeme pri vyrieseni tohto problemu. Kontaktujte nas, prosim, aj na nas email info@tocoide.sk. Poskytneme Vam vsetky podklady k zasielke.
Dakujeme !

Sabina

Dobrý den, pokud objednám a zaplatím do konce tydne. Prijdou zalozky do Vánoc?? Děkuji. Pěkný den

Tocoide

Dobry den, ano, zasielka Vam urcite pride do Vianoc ak si objednate do 19.12.
Dakujeme !

Lucie Blechova

Dobrý den, bude andílek ještě skladem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, andílka si zase můžete koupit, tak snad Vám to udělá radost. Krásný den, Míša :-)

Pavel Hlinka

Dobrý den, objednávku jsem uhradila, peníze mám z účtu odepsané, ale zde mi stále ukazuje, že čeká na zaplacení. Prosím o kontrolu. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, objednávka byla zaplacena i přijata. Krásný den :-)

Reny

Dobry den. Budu platit jedno postovne pokud objednam 2ks nebo 4ks

Tocoide

Dobry den,
dakujeme za Vas dotaz, ano jedno postovne je na lubovolny pocet kusov.
Pekny den !

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru