VS

Dobrý den, objednal jsem si vymalovánky a pladbu jsem uskutečnil 30.10.2017 ban­kovním převodem a peníze z učtu odešli.Bohužel vymalovánky nebyli doposud dodány na mojí adresu, rád bych se zeptal kdy budou dodány.Už jsem dříve vymalovánky u vás objednal a vždy přišli v pořádku.S poz­dravem VS

Slevomat.cz

Dobrý den, VS, zboží již bylo odesláno, takže byste ho měl každým dnem dostat. Krásný den :-)

Veronika

Dobry den posielate aj do Bratislavy ked ma zaujem?. Dakujem

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Pro objednávky na Slovensko využijte prosím slevového portálu Zlavomat.sk, kde můžete zboží také objednat https://www.zlavomat.sk/akcia/624238-vymalujte-sa-zo-stresu-velka-kniha-malovaniek. Děkujeme :)

Manka

Také mne mrzí, že nelze vybrat jednotlivě, od každé dvojice už jedny mám…

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Pokud máte zájem o jiné výtisky, můžete je objednat na emailu predplatne@epublishing.cz za plnou cenu. Děkujeme.

Milada Z.

Dobrý den, byla by prosím možná i jiná kombinace vymalovánek, než máte uvedenu? Mě by se totiž pro dcery hodily fialové (s pejskem) a oranžové (s koníkem). Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Bohužel jednotlivé varianty není možné měnit. Jinou kombinaci můžete objednat na emailu predplatne@epublishing.cz za plnou cenu. Děkujeme.

Marcela S

Dobry den,je mozne dodat pristi tyden pripadne osobne vyzvednout v Brne?Potrebovala bych jako darek pristi tyden.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Osobní odběr není možný. Objednané zásilky budeme rozesílat dle dodacích podmínek. Děkujeme.

Markéta Hrušková

Dobrý den, kdybych si dnes omalovánky objednala opravdu dorazí až za měsíc? Chtěla jsem je jako dárek k narozeninám za 14 dní :-( Děkuji za odpověď

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Ano, dodací lhůta je platná a není možné zaslat dříve. Děkujeme.

Zpět na detail nabídky

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.