Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr ze stovek velkoformátových samolepek na zeď

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Daniela Staňková

Dobrý den, platí nabídka i na zrcadlové samolepky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, tato nabídka se vztahuje na samolepky na zeď. Hezký den Jana

Pavla

Dobry den, cena 278 Kc plati na vsechny samolepky, at stoji 349 Kc ci 479 Kc? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, za tento voucher si můžete vybrat jakoukoliv z výběru samolepek. Hezký den, David. :-)

Petra Žalkovská

Dobrý den,
to znamená, že by mě měla samolepka na zeď stát pouze 278,–?

Dekorace - Samolepy

Dobry den, ano presne tak.

Kamila Stárková

Dobrý den, ale já bych ráda využila slevu (278,–Kč za 1 ks tapety) a když zaplatím plnou částku, tak jak se následně dopracuji ke slevě. Nebo sleva neplatí u prvního nákupu? Děkuji za odpověď K.Stárková

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo. Samolepka stojí původně 448 Kč a po slevě 278 Kč. Za tuto nižší cenu ji získáte tak, že si zboží objednáte a zaplatíte zde na Slevomatu. Stačí kliknout na „Koupit za 278 Kč“ a potom pokračovat v objednávce podle postupu, který se Vám zobrazí. :) Pokud budete potřebovat s objednávkou pomoct, tak nám napište na podpora@slevomat.cz. Rádi Vám pomůžeme. :) Hezký den, Tereza

Kamila Stárkova

Dobrý den, ráda bych využila nákup ve slevovém portálu a sam.tapetu bych koupila za cenu 278,–Kč, ale nemohu najít kód voucheru. Prosím o radu. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, kód voucheru dostanete až po zaplacení. Zkontrolujte si případně, zda jste neudělala objednávku na jiný email. Hezký den, Tereza.

Daniela Pekařová

Děkuji za nabídku, ale bohužel už nálepky nemám, poté co několikrát spadly ze zdi již nedržely a tudíž jsem je vzteky vyhodila…

Dekorace - Samolepy

Dobry den! Tak to bohuzel ale nemuzeme pomoci. Samozrejmne je treba, aby vse bylo prukazne. To nas velice mrzi. Obvykle to nestava a kdyz nahodou ano, resime to okamzitou vymenou. Hezky den

Olga Šťastná

Dobrý den! Prosím, uvěďte rozměr(y) samolepek. Díky. Šťastná

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, rozměry najdete na stránkách e-shopu. Krásný den :-)

Daniela Pekařová

Bohužel na zdi moc nedrží a samovolně padají, i když jsem vše udělala pořádně :-( na jiném povrchu budou asi super, ale já je potřebovala na zeď a skoro všechny mi spadly, že už nemělo cenu je lepit zpět, stejně se zase odchlipovaly a padaly..... nějaký tip co s tím…?

Dekorace - Samolepy

Popiste nam prosim vse do emailu vcetne fotodokumentace a posleme vam zdarma novy kus. Dekujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru