Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3denní poznávání Žďárských vrchů pro dva s polopenzí nebo pro rodinu

4,5 / 5 Penzion Velké Dářko Vysočina (mapa) 271 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dagmar Šmerdová

Dobrý večer, máte prosím volný termín 18.-20.5.2018 ? A chtěli bychom vzít i dva pejsky (menší plemeno, čistotné, bezproblémové), je to možné? Děkuji za odpověď, Šmerdová

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, paní Šmerdová, tento termín máme již obsazený. Jinak s pejsky můžete přijet, když si vyberete jiný termín. Poplatek za pejska je 50,– Kč/den. V případě zájmu o jiný termín mi zavolejte 606 655 285.
Hezký den
Jaroslava Daňsová

Karel

Dobrý den, máte volný termín od 30.3.-2.4.? Děkuji.
S pozdravem Vlček.

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, volno ještě máme, ale musím vás upozornit, že v tomto termínu tj. velikonoční svátky, nelze uplatnit voucher. Toto omezení je uvedeno i na webových stránkách Slevomatu. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem Nováková J.

Jiřina Zouharová

Dobrý den, mám zájem o 3 denní pobyt pro 2 osoby v termínu 20., 21. a 22. dubna 2018. Doufám, že pro 2 dospělé osoby se jedná o pobyt s polopenzí.
 Jiřina

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, ano veškeré pobyty jsou připravené s polopenzí. Ve Vámi požadovaném datu mi bohužel online rezervace ukazuje 22. rezervováno, tudíž je možné využít pobyt do 21.4. či později od 23.4. zkuste mrknout do kalendáře, třeba se Vám uvolní nějaký jiný termín. Hezký den, David. :-)

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, v tomto termínu se mi jeden pokoj uvolnil, tak jestli ještě máte zájem, tak se mi prosím ozvěte.
Hezký den
Jaroslava Daňsová

Hana Grausamová

Dobrý večer,cena za dítě je pouze za pobyt,nebo pobyt s polopenzí .....Děkuji

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, ve voucheru B je cena za ubytování se snídaní pro dítě. Za večeři doplatíte na místě 60,– Kč/dítě a den.
Hezký den
Jaroslava Daňsová

Martina Ptáková

Dobrý den,
jestliže si objednám Váš voucher, musím ho ihned zaplatit nebo stačí až na místě, v den příjezdu? Jednalo by se o termín v červnu
Děkuji Ptáková Martina

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, voucher si musíte zakoupit o Slevomatu, k potvrzení rezervace potřebuji zaslat jeho číslo.
Hezký den
Jaroslava Daňsová

Tomas

Je v hotelu součástí i bazén??

Penzion Velké Dářko

V penzionu bazén není. Nejbližší bazén je ve Žďáře nad Sázavou, tj. cca 10 km. Nováková J.

Jana Bočková

Máte volný pokoj od 8 do 11ůnora

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, volný pokoj ještě máme. Pokoj vám můžeme rezervovat po zaslání čísla voucheru na náš mail: penzion@velkedarko.cz
Pěkný den. Nováková J.

Jana

Dobrý den. Máte volný pokoj pro 2 osoby a malé dítě na tento víkend? 26.-28.1.

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, volný pokoj bychom měli. prosím o zaslání čísla voucheru na náš mail penzion@velkedarko.cz nebo zavolat na tel. 606655285. Děkuji Nováková J.

Anna

Dobrý den, byl by ještě volný termín na 2. 2. – 4. 2. 2018? A je možné mít s sebou pejska? :) Děkuji.

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, termín je ještě volný, za pejska zaplatíte 50,– Kč/den.
Hezký den
Jaroslava Daňsová

Zdeňka

Dobrý den doplatek 360,–KČ za dítě nad 12 let je včetně polopenze nebo jen za ubytování. Děkuji moc

Penzion Velké Dářko

Doplatek zahrnuje jen ubytování. Pěkný den. Nováková J.

Irena

Dobrý den.Máte prosím volný pokoj pro 2 osoby od 5.5.-.7.5.2018?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, doporučuji ohledně termínu zavolat přímo do penzionu na číslo 606655285. Hezký den :)

Anna Bečvářová

Dobrý den, máte volný termín od 5.1. do 7.1. 2018? Pro 4 osoby. Děkuji

Penzion Velké Dářko

Ano, máme volno. Nováková J.

Lucie Novotná

Dobrý den, je možné si k večeři objednat například nějakou hotovku? Ráda bych koupila pobyt pro rodiče, ale bojím se, aby si večeři vybrali. Tak jestli má penzion i restauraci. Díky

Penzion Velké Dářko

Dobrý den, restauraci v penzionu máme. Pokud by si rodiče chtěli jídlo objednat z jídelního lístku, tak by si ho museli zaplatit. Další dotazy rádi zodpovíme i na našem mailu: penzion@velkedarko.cz.
S pozdravem Nováková J.

Karel Kolařík

Dobrý den, máme psa, velké plemeno. Bernsský salašnický pes. Není to problém? Děkuji Kolařík

Penzion Velké Dářko

Lze vzít s sebou. Účtujeme poplatek jeden pro všechna plemena tj. 50,– Kč/noc.¨S pozdravem Nováková J.

Stanislava Jakubů

Děkuji za Vaši odpověď a prosím, můžete mně ještě sdělit, kdy se platí poplatek za
3 osobu a za pejska?
Děkuji Stanka

Penzion Velké Dářko

Vše se doplácí až přímo na místě – tedy až přijedete.
Nováková J.

Stanislava Jakubů

Dobrý den, můžete mně prosím sdělit, zda je možno mít 3 lůžkový pokoj na 3 dny/2 noci/ s polopenzí – kolik by stála polopenze pro tuto osobu?
Dále bychom si také chtěli vzít domácího mazlíčka – kokršpaněla.
Děkuji . Stanka

Penzion Velké Dářko

Dobrý den,
za třetí osobu je doplatek polopenze 160,– Kč/den (dítě 140,– Kč/den), za jednu noc zaplatí 360,– Kč (dítě 230,– Kč), za domácí mazlíčky účtujeme 50,– Kč/noc.
S pozdravem Nováková J.

Petr Opletal

Dobrý den. Potřebuji poukaz vystavit na fakturu pro zaměstnavatele, který mi ji proplatí, jak to mohu provést, děkuji.

Opletal Petr.

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Hezký den, Tereza

Alena

Dobry den, chtela jsem se zeptat, kolik by stala polopenze pro dite do 12 let, kdyz 230 Kc je asi jen za ubytovani. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, dívala jsem na stránky Penzionu Velké Dářko a polopenze pro dítě stojí 140 Kč/den. Přeji Vám krásný den. Sára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru