Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jako ze žurnálu: střih a melír pro všechny délky vlasů

4,7 / 5 Salon Dream s.r.o. Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Nela

Dobrý den, jaký by byl doplatek, co se tyče olaplexu k tomuto balíčku na délku vlasů nás lopatky, pravidelně melirovane? Děkuji :)

Martina Herudková

Dobrý den,Olaplex nepoužíváme.

Pavla

Dobrý den, mám melírované vlasy s už velkýma odrostama. Místy i pár šedin. Jaký by byl příplatek k melíru za barvení i s hnědou barvou aby se zakryly šediny?

Martina Herudková

Dobrý den,asi 400,_kč.

Michaela

Dobrý den, lze použít místo melíru balayage techniku a s jakým doplatkem? Děkuji za info. Michaela

Martina Herudková

Dobrý den,záleží na délce vlasů,kolik se bude barvit atd…

ž

Dobrý den
při zesvětlování melírem, používáte olaplex, pokud ano, kolik by byl doplatek k voucheru? předem děkuji Ž.

Martina Herudková

Dobrý den,Olaplex nepoužíváme,to by byla jiná cena.

Lucie Trebulova

urcite bych potrebovala novy:-). Aspon orientacne ta cena?

Martina Herudková

Dobrý den,bud´te prosím konkrétní,nevím,na co se ptáte......

Jarmila Zembicka

Dobrý den prosím Vás jsem z krnova a potřebovala bych poradit.Chtěla jsem dobře ze střed.hnědé do bílá a původně jsem měla takovou světle hnědou a blond ale paní mi udělala konce bílé a zbytek je takový promelirivany .Zvládla by jste mi to stáhnou do bílá?Mohu poslat někde fitku ať vidíte. Mám to světle jen doladit praktický. Žádné červené barvy či hnědé nebyli.

Martina Herudková

Dobrý den,stâhnout se to dá,nevím jestli na poprvé nebo podruhé.....zá­leží,jak jsou tmavé,jak jsou zničené atd…

Lucie Trebulova

Dobry den, kolik je priplatek za melir pro ty delsi a huste vlasy? Dekuji

Martina Herudková

Dobrý den,záleží jestli melír doděláváte anebo ho děláte celý,je to individuální.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru