Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mikuláš v Krkonoších: Víkend s plnou penzí a programem pro 2 dospělé a dítě

4,6 / 5 Star Hotels*** Benecko Benecko (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Ježkova

Dobrý den, mám zájem o mikulášský pobyt pro celou rodinu.Mám dvě děti 4 a 6let.Kolik budu doplácet?Doplácí se to na místě?Děkuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, mohu Vám nabídnout čtyřlůžkový pokoj, za dítě na víc doplatíte na místě 860,–Kč / pobyt. Hezký den Daniela Růžičková

Monika Zelenková

Dobrý den, jela bych sama s dětmi 6 a 9. Mohu uplatnit voucher nebo budu doplacet ještě nějaký doplatek. Dekuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, nic by jste nedoplácela, stačí Vám voucher. Hezký den Daniela Růžičková

Barbora

Dobrý večer, mám zájem o mikulášský pobyt v hotelu Star-Benecko v termínu od 8.12 do 10.12.2017. Chci se zeptat, jak mám postupovat Potřebovala bych vystavit fakturu na zaměstnavatele. Navíc tam musí být napsáno: Fakturujeme Vám pobyt za rekreační pobyt vašeho zaměstnance v hotelu Star, Benecko: moje jméno a příjmení v termínu 8.12–10.12.2017. Děkuji za odpověď s pozdravem Dodeková Barbora

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, kontaktujete mě prosím e-mailem na starbenecko@seznam.cz . Hezký den Daniela Růžičková

Obermajerova

Dobrý den muzeme si sebou vzít i malého psa?Mame dvě děti 7 a 12 let jaká na byla celková cena za nás všechny?Moc děkuji Obermajerova

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, dítě 7 roků by bylo v ceně a za starší dítko by jste na místě doplatili 1040,–Kč / pobyt s plnou penzí a animačním programem. Ubytování by jste byli ve čtyřlůžkovém pokoji. S pozdravem Daniela Růžičková

Olga Bautzová

Dobrý den. Máme jedno dítě 5 let a druhé dítě 2 roky. Pochopili jsme, že starší dítě by mělo pobyt/stravu a program v ceně voucheru a mladší dítě by mělo pobyt zdarma. Rádi bychom ale i pro mladší dítě zajistili vstup na animační programy a mikulášskou nadílku. Jaká by byla cena? Děkuji za odpověď

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, říkáte to správně, služby si můžete dokoupit za 150,–Kč / noc, tedy 300,–Kč pobyt a je v tom plná penze a animační program. Měli by jste třílůžkový pokoj, lze doobjednat zdarma dětskou postýlku. Hezký den Daniela Růžičková

Hana Sýkorová

Dobrý den, máme 1 dítě 2 roky, druhé 12,5 let-jaká by byla cena? Předem moc děkuji za odpověď.

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, dítě 2 roky by bylo v ceně (mělo by nárok na lůžko i stravu) a za starší dítko by jste na místě doplatili 1040,–Kč / pobyt s plnou penzí a animačním programem. S pozdravem Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru