Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt ve Varech s plnou penzí nebo polopenzí a procedurami pro 1 i 2 osoby

4,3 / 5 Bohemia - lázně Karlovy Vary (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

Dobrý den. Ráda bych s jednou osobou poslala tříleté dítě, které může spát v dětské postýlce. Kolik bychom za dítě na místě dopláceli, kdybych volila variantu pro jednu osobu na 3 dny (dvě noci).
 děkuji

Bohemia - lázně

Dobrý den,

cena pro tříleté dítě by byla s polopenzí za 488,–Kč/den.

Děkujeme a jsme s pozdravem Zmeškalová Zdenka, rezervační oddělení, Bohemia-lázně a.s.

Radomila Antošová

Dobrý den, mám zájem o pobyt na 4dny, od pondělí 20.11., případně můžu i od zítřka – 19.11. Děkuji za info. (1osoba)

Bohemia - lázně

Dobrý den, vážená paní Antošová,

pro rezervaci konkrétního termínu prosím kontaktujte rezervační oddělení. Email: accommodation@bohemia-lazne.cz nebo telefon 352 511 104.
Děkujeme a jsme s pozdravem Zmeškalová Zdenka, rezervační oddělení, Bohemia-lázně a.s.

Eliska

dobry den,vase nabidka se mi libila a chtela jsem se zeptat kolik by stal pro mamku vykend u vas pro jednu osobu

Bohemia - lázně

Dobrý den, paní Eliško,

tři dny vycházejí pro jednu osobu na 2799,–Kč a čtyři dny na 4199,–Kč.

Děkujeme a jsme s pozdravem Zmeškalová Zdenka, rezervační oddělení, Bohemia-lázně a.s.

Edita

Vaše nabídka mě zaujala, chtěla jsem se zeptat zda je možné procedury vyměnit nebo je to dáno.
Například by se mi líbila každý den solná jeskyně. Nebo kolik stojí pokud bych ji chtěla dokoupit? Chtěla bych to jako dárek komplet aby si to obdarovaný jen užíval.
díky za odpověď

Bohemia - lázně

Dobrý den, paní Edito,

děkujeme, že se Vám nabídka líbí. Z Vašeho dotazu nevím, kolik dní byste u nás chtěla strávit, zda se jedná o 3-,4– nebo 7-denní pobyt. Samozřejmě je možné po dohodě procedury vyměnit, ale je třeba to předem naplánovat dle uvažovaného termínu. Některé procedury bývají bývají kontraindikovány, proto není problém je vyměnit. Spojte se prosím s mými kolegyněmi na mail accommodation@bohemia-lazne.cz, kde si vše individuálně objasníte.

Předem děkuji a jsem s pozdravem
Štěpánka Černá,
sekretariát Bohemia-lázně a.s.

Petr DAVID

Dobrý den, je možné celý pobyt uhradit poukázkami FLEXI PASS?

Bohemia - lázně

Dobrý den,

v tomto případě je nutné kontaktovat Slevomat.cz zda tento způsob platby akceptují.

Děkujeme a jsme s pozdravem Zmeškalová Zdenka, rezervační oddělení, Bohemia-lázně a.s.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru