Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Otevřená vstupenka do Divadla Bez zábradlí: platnost až do června 2018

4,7 / 5 Divadlo Bez zábradlí Praha - Nové Město  (mapa) 7 498 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina

Dobrý večer, pochopila jsem tedy správně, že voucher vyměním za vstupenku a místa sedadel si vyberu sama, je to tak? Děkuji za odpověď!

Divadlo Bez zábradlí

Dobrý den,
voucher platí na jakékoliv volné sedadlo v sále. Až vyberte představení, ozvěte se na kontakty na voucheru, rádi Vám uděláme rezervaci a řekneme co dál :-).
S pozdravem Andrea DBZ

Jana Vojtková

Dobrý den jak vyměním wousher za vstupenku když jsme z Teplic děkuji Vojtková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Vojtková,

po vytvoření rezervace dostanete pokyny pro výměnu voucheru za vstupenku. Pokud dojíždíte, vstupenku lze vyzvednout přímo v den představení s dostatečným předstihem.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Divadlo Bez zábradlí

Dobrý den, pane Vojtková,
až vyberete představení, prosím napište mi termín a počet do mailu – grofova@bezzabradli.cz. Napíšu Vám další postup :-).
Krásné dny Andrea DBZ

Petra Šimečková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat dne 21.11. jsem zaplatila přes internetové bankovnictví vstupenku a dosud mi nepřišly žádné instrukce. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Krásný den, Petro. Voucher nejspíš zapadl do složky spam nebo hromadné, proto jsem Vám ho zaslala ještě jednou, tak mrkněte i tam. Věřím, že jej najdete. :) Janča

Veronika Veselá

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. 15.11. jsem platila přes internetové bankovnictví vstupenky a dosud mi nepřišlo žádné instrukce. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, vouchery byste měla mít na e-mailu, ze kterého jste vstupenky kupovala. Poslala jsem Vám je ještě jednou, tak snad se nikam nezatoulaly. :-) Krásný den a užijte si to, Míša

Renata Švarcova

Dobry den.Dne 16.11.2017 jsem odeslala platbu za dve volne vstupenky.Prišla mi,ale pouze jedna.Prosim tedy o zaslani I te druhe.Dekuji Renata Șvarcova

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, nechala jste si zaslat dárkově pouze 1, tu druhou máte v e-mailu, ze kterého jste si je kupovala. Druhou si můžete nechat dárkově vytisknout u nás na zákaznickém centru v OC Nový Smíchov. :-) Krásný den, Míša

Jiří Novák

Dobrý den
Nemám tiskárnu a jestli posíláte voucher přes net,nemám jak vytisknout.Nechá se nějaký jiný způsob,pokud nechci dárkové balení.

Slevomat.cz

Dobrý den, můžete se stavit k nám na pobočku slevomatu do OC Nový Smíchov na Andělu, kde Vám voucher s radostí zdarma vytiskneme :) hezký den

Helena Kupči

Dobrý den, do kdy bude tato akce na slevomatu? není tady žádny časový limit, jako to bývalo dříve. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, jak dlouhou nabídka potrvá záleží na více faktorech, zatím tedy nemáme pevně stanovený čas. Přeji hezký den, Simča

Ondřej Vláčil

Dobrý den, již minulý týden jsem si koupil a přes internetové bankovnictví zaplatil tento voucher a dodnes mi nepřišlo ani žádné upozorění ani voucher. Děkuji za vyřízení

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondřeji, ve Vaše profilu vidím, že vouchery jsou zaplacené a odeslané na Váš email ondrej.vlacil@seznam.cz. Zkontrolujte si prosím na emailu i sekci spamy a jiné záložky, občas se stává, že se vouchry zatoulají tam :-) Pro jistotu jsem Vám je zaslala ještě jednou. Přeji hezký den, Simča

Michal Pitucha

Dobry den, jak si vyberu sedadla? Jde to online? Popr.ze ano, jak uhradim, kdyz mam volnou vstupenku? Dekuji
Michal Pitucha

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, vstupenky si zamluvte telefonicky na 224 494 604 (po–pá v čase 9.30–17.00) nebo 224 946 436, popřípadě e-mailem na grofova@bezzabradli.cz. Voucher musíte vyměnit za vstupenku přesně podle pokynů, které dostanete při rezervaci. Krásný den :-)

Adela

Dobrý den, je možné voucher zaplatit prostřednictvím faktury? Fakturu bude platit zaměstnavatel­. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Adelo, vstupenky na fakturu koupit nelze, můžete platit pouze kartou online nebo přes Twisto. Krásný den :-)

Lucka

Dobrý den,
bylo by možné zde napsat výběr hostujících představení? Moc děkuji

Divadlo Bez zábradlí

Dobrý den Lucko, bohužel v tuto chvíli to nejde, nemáme ještě program na leden a dále. Určitě se voucher nebude vztahovat na Hrdého Budžese a představení se Simonou Stašovou. Krásný den

Pavlína Čadová

Jak se bude menit voucher za vstupenku? Az tesne pred predstavenim nebo se musi driv? Nejsme z Prahy… Dekuji za upresneni?

Divadlo Bez zábradlí

Dobrý den, paní Čadová,
až vyberete představení, zavoláte do divadla na obchodní oddělení nebo pokladnu a domluvíme výměnu vstupenek za voucher.
Do Prahy kvůli tomu nemusíte :-). Krásný den

Alena

Přidávám se k výše uvedenému dotazu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, netuším, který dotaz jste měla namysli, ale oba jsou zodpovězené. Doufám, že Vám jedna z odpovědí pomohla :-). Krásný den.

Jan Krejci

Dobrý den,
je u této akce nějaké omezení pro výber sedadel?

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, pro tuto akci není žádné omezení pro výběr sedadel. Krásný den, Míša :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru