Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

60minutové kompletní kosmetické ošetření pro zářivou a čistou pleť

4,8 / 5 Face Secret Studio Sunny Group Praha - Nové Město  (mapa) 298 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, obsahuje kosmetika Jansenn parabeny ? Děkuji za odpověď.

Studio Sunny Group

Dobrý den, všechny výrobky jsou důkladně testovány a jsou pravidelně inovovány a obsahují nejnovější aktivní látky . Vyvinuty jsou pomocí technologických procesů a podléhají důkladné analýze . V malém množství parabeny kosmetika obsahuje .
Hezky den . Recepce

Eliška

Dobrý den,

ošetření chci darovat mamince. Bohužel nebydlí v Praze, ale bude zde 19.1. Budete mít volno v tomto termínu a šlo by to objednat nebo ne? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, doporučila bych Vám zavolat na tel. číslo 776 121 060, kde se dá termín rezervovat. Hezký den Jana

Studio Sunny Group

Dobrý den Eliško , ano 19.1 mám volne terminy na výběr . Můžete pro mámu rezervovat termin dopředu . Prosím Vás pěkně napište mi na objednavky@facesecret.cz a nebo zavolejte na tel.čislo 776 121 060.
Děkuji Vám! Kosmetička

Nikol Kováříková

Dobrý den,

je možné objednat se najednou ve dvou lidech? :)

Studio Sunny Group

Dobrý den , je mi líto , najednou se nelze objednat , jenom po sobě .
Hezký den ! Kosmetička

Petra

Dobrý den,

je možné použít tento voucher i pro muže?

Studio Sunny Group

Dobrý den , ano toto kosmetické ošetřeni je vhodne i pro muže .
Hezký den ! Kosmetička

Magdaléna Křejdlová

Dobry den, u voucheru je uvedeno, ze osetreni je pro 5 osob.Mohu prosim vedet jak je to mysleno?Predem moc dekuji za odpoved. ;-)

Studio Sunny Group

Dobrý den , jeden voucher je určen pouze pro jednu osobu, najednou bohužel pět lidi prijit nemůžou … Děkuji za upozornění , chybu opravíme. Recepce

Jana

Dobrý den, obsahuje toto ošetření i masáž obličeje a dekoltu?

Studio Sunny Group

Dobrý den , masáž obličeje a dekoltu toto ošetřeni neobsahuje ale je možné za příplatek. Je potřeba abyste nahlásila předem že chcete masáž abych nechala větší časovou rezervu. Hezký den. Kosmetička

kseniia

Hello

I would like to return this voucher (how can I do it?)
I have to wait for an appointment for too long and cosmetologist offered me to return it to Slevomat.

Thank you.

Kind Regards,
Kseniia

Studio Sunny Group

Vážená pani , na poslední chvíli jste zrušila 2× terminy ve velmi požadované odpolední době a mě tak vznikl prostoj zdarma. Pokud nemáte čas přijít na kosmetiku , domluvíte se se správou Slevomatu na vracení voucheru : podpora@slevomat.cz
S pozdravem. Kosmetička

Studio Sunny Group

Vážená pani , na poslední chvíli jste zrušila 2× terminy ve velmi požadované odpolední době a mě tak vznikl prostoj zdarma. Pokud nemáte čas přijít na kosmetiku , domluvte se se správou Slevomatu na vracení voucheru : podpora@slevomat.cz S pozdravem. Kosmetička

Vendula

Dobry den. Jsou k osetreni nejake kontraindikace? Dekuji

Studio Sunny Group

Dobrý den , kontraindikace:
Onkologická léčba ,
Epilepsie ,
Kardiostimulátor ,
Těhotenství první trimestr.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru