Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové balení bonbónů M&M's s hrnečkem pro radost nebo lískooříškové M&M's

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Dobrý den, objednal jsem si čokoládové, na faktuře jsou čokoládové, ale v krabici byly arašídové, kde je možné to vyměnit? Děkuji

Veronika Nožičková

Dobrý večer, budete ještě přidávat další balení? Co jsem četla, dnes mělo být přidáno a zatím nic.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, jsme rádi, že Vás nabídka zaujala. Nic neslibujeme, ale rozhodně se o to pokusíme :-) Pekný den

Lucie

Dobrý den, budete akci ještě někdy opakovat? Nejlépe do Vánoc? Hrníčky jsou moc krásné, jeden by se mi hodil :)
Bohužel, to ale aby tu člověk seděl nonstop a hlídal, protože dnes to bylo okamžitě vyprodané a nebyla možnost ulovit barvu, která se mě líbí – vše bylo rezervováno :/

Vsevyhodne.cz

Budeme se snažit nabizene ks ješte navyšit,připadne akci co nejrychleji zopakovat

Tereza

Dobry den, uz jste pridavali? Vse je oznaceno jako vyprodano. Dekuji.

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,
dnes jsme přidali 150ks a vše se bohužel okamžitě vyprodalo. Pokusíme se zajistit u výrobce navýšení akce, prosime o strpení

Anna Benešová

Dobrý den, bylo by možné k postovnemu ještě přidat nějaké zboží z vaší webové stránky?

Vsevyhodne.cz

Ano,je to mozne,objednejte si v nasem e-shopu co potrebujete a do poznamky dejte"spojit s objednavkou ze slevomatu"

Vladimír Hnilica

Dobrý den, můžou se mýt hrnky v myčce? Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,

ano, hrníčky je možné dát jak do mikrovlnky tak do myčky

Vladimír Hnilica

Dobrý den, jakou kapacitu v ml má hrnek? Děkuji

Vsevyhodne.cz

Bohužel výrobce neudává, nicméně se jedná o klasickou velikost hrníčku, odhadem na 250ml

Jan Adámek

Budete mit jeste modre hrnicky? Dekuji. Jan Adámek

Vsevyhodne.cz

Ano, budou, v pátek odpoledne kolem 18.00 budeme pro velký zájem přidávat dalších 240 balení ruzných barev a příchutí

Adriana Delfavero

Dobrý den, budou ty bonbóny ještě?
Chtěla bych čokoládové. Děkuji Delfavero Adriana

Vsevyhodne.cz

Ano, budou, v pátek odpoledne kolem 18.00 budeme pro velký zájem přidávat dalších 240 balení ruzných barev a příchutí

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru