Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zlaté rybky z Jindřichova Hradce plní přání: Wellness pobyt plný zážitků

4,4 / 5 Frankův Dvůr Jižní Čechy (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Adéla Mádlová

Dobry den, chtela bych se zeptat zda je volny termin jeste tento vikend 10.-12.11.2017. Zitra bych si koupila voucher pokud bu volny termin. Dekuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Mádlová,
bohužel, tento termín je již zcela obsazen. První nejbližsí volný termín je od 25.11. (sobota) do 27.11.2017 (pondělí).
Pak už jen 8.-10.12.2017. Tím naše nabídka volných víkendů pro letošní rok končí.
Recepce

Kateřina Zemanová

Dobrý den máte prosim volný pokoj pro 2 osoby 17.-19.11.2017.Děkuji Zemanová

Frankův Dvůr

Dobrý den,

je mi líto, ale bohužel už máme plně obsazeno.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

je mi líto, ale bohužel už jsme plně obsazeni.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.

Pavlína Vítková

Dobrý den,chtěli by jsme si zakoupit víkendový pobyt na Slevomatu ve vašem hotelu.Mohli by jste mi prosím poradit, který víkend máte volná místa?Děkuji Vítková Pavlína

Frankův Dvůr

Krásný den paní Vítková,
volný termín mám od 8.-10.12.2017. V pří­padě zájmu prosím o kontakt na info@frankuv-dvur.cz

 Děkuji

Adam

Dobrý den je volný termín 17–19.11 pro dva vouchery? dekuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,
bohužel tento žádaný termín je již obsazen.

Monika Velíšková

Dobrý den, ráda bych využila balíček ale pouze na jednu noc, šlo by to nejak uzpůsobit? Na noc z 9. – 10. 11. Děkuji za odpověď Monika Velíšková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Velíšková,

tato nabídka zahrnuje pobyt na 2 noci. Pokud byste si přála pobyt pouze na jednu noc, bylo by třeba zakoupit pobyt přímo přes hotel bez uplatnění voucheru, případně vyčkat zda se brzy na Slevomatu neobjeví podobná nabídka jen na jednu noc.

Přeji hezký den :) Monika, Slevomat.cz

Alena Adamcová

prosim potvrdit rezervaci

Frankův Dvůr

Dobrý den,

nevím o jakou rezervaci se jedná, tady se mi nezobrazuje, kdo píše. Prosím o komunikaci na mail info@frankuv-dvur.cz.
Děkuji Vám.

Alena Adamcová

Dobr den,,dnes jsem si přes Slevomat objednala pobyt ve vašem hotelu. Potřebovala bych zaslat fakturu na adresu Gymnázium Dobříš, Školní 1530, 263 01. V textu faktury potřebuji – ubytování pro vaši zaměstnankyni Alenu Adamcovou. Dále se potřebuji zeptat zda je volný termín 25.10.-27.10.2017.
Děkuji
Alena Adamcová

Frankův Dvůr

Dobrý den, paní Adamcová,
dostala jste naši odpověď? Nám se to tu nezobrazilo. Prosila jsem Vás, abyste nám celou záležitost poslala na náš email info@frankuv-dvur.cz.
Děkuji Vám.
Recepce hotelu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru