Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada krytu a skla pro telefony Asus, iPhone, Huawei, HTC a Lenovo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vendula

Dobrý den, mám huawei y6, verze scl l21. Bude kompatibilní sklo na huawei y 6? Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, zasílám přesný rozměr skla Huawei y6 (mělo by být stejné): 14,1 × 6,95 cm. Hezký den.

Marcela Sedlářová

DOBRÝ DEN PROSÍM JAK OBJEDNAT SKLO NA LENOVO C2.DĚKUJI

Kupazbozi

Dobrý den, vyberte prosím Lenovo Vibe a typ C2. Hezký den.

Michaela Návedlová

Dobrý den, kryt na huawei p10 lite nenabízíte? Hezký den

Kupazbozi

Dobrý den, ano, nabízíme, lze ho vybrat ve standardní nabídce na Slevomatu, Huawei, serie p… Hezký den.

Sára

Dobrý den,chci se zeptat mam honor 8 a bohužel u většiny skel se mi stalo že jsem neměla krytý celý displej jak je na tom sklo od vás? Zatím jsem narazila jen na jednu firmu která mi zaslala sklo přímo na míru. Děkuji za odpověď :)

Kupazbozi

Dobrý den, zasílám pro jistotu přesný rozměr: 13,7 × 6,5cm. Hezký den.

Lukáš -

Dobrý den, pro mne velmi důležitá otázka před plánovanou koupí. Má kryt na Huawei P9 lite volně přístupné tlačítka na hlasitost a zapnutí mobilu nebo jsou tyto tlačítka pod krytem? Doufám, že chápete můj dotaz. Ptám se, protože jsem narazil na tento mobil na různé typy krytů a vyhovuje mi pouze jeden typ. Předem děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, otvor na tlačítko pro ovládání hlasitosti je zaslepený, avšak je tomu přizpůsobený v tom místě a je slabší s naznačeným výřezem, myslím, že by šlo lehce i zcela odstranit. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru