Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zimní wellness pobyt pro 2 pod Vysokými Tatrami v hotelu Končistá ****

4,6 / 5 Hotel Končistá **** Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mertova Renata

Dobrý den jaká je dostupnost u vas v březnu 3018 voucher již mám ale nemůžu dohledat obsazenost dekuji

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, na otázky ohľadom obsadenosti hotela vám kolegovia radi odpovedia prostredníctvom e-mailu: recepcia.koncista@gmail.com alebo telefonicky. S pozdravom Čierna

Jáchym Valášek

Dobrý den, jaká je možná doprava do lyžařských středisek od hotelu? Máte Ski busy? Děkuji Valášek

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme Ski busy nemáme. Jedine vlastnou dopravou.
S pozdravom Čierna

Kristýna

Dobrý den, je možné u Vás bezlepkova strava? Děkuji Koudelkova

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
je možná aj bezlepková strava, len je potrebné vopred ju nahlásiť.
S pozdravom Čierna

Andika Bukovská

Dobrý deň,

Je pobyt vhodný i pre lyžiarov, ktorí by navštívili blízke lyžiarske strediská?

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
v okolí sú lyžiarske strediská pre náročných aj menej náročných lyžiarov.
S pozdravom Čierna

Jana Brzková

Dobrý den, když si koupím dva vougery 3 dny a 2 noci, bude to 5 dnů a 4 noci ? Děkuji za odpověd Brzková

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
áno.
S pozdravom čierna

Mertová

Dobrý den, ve čtvrtek 14.12. jsem u Vás objednávala pobyt a psali jste že mám zaplatit do 16.12., což je dnes a já to odesílala včera večer a ještě se mi peníze neodečetli, takže se odečtou a dojdou Vám asi v pondělí. Jak tedy postupovat? Zašlete mi voucher, ikdyž Vám peníze dorazí až v pondělí? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, po zaplacení voucheru (až dorazí platba), Vám voucher přijde na email a budete ho moci najít i na svém slevomatím profilu ;) Hezký den, Klára

Míša Sekaninová

Dobrý den, máte volný termín od 12.-14.1. 2018? Děkuji za info 😉😊

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
na otázky ohľadom obsadenosti hotela vám kolegovia radi odpovedia prostredníctvom e-mailu: recepcia.koncista@gmail.com
S pozdravom Čierna

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru