Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

S láskou navěky: Nesmrtelná růže v průsvitné dárkové krabičce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdenka Nemeckova

Koupila jsem voucher 3.12. a předpokládaný termín doručení je až 18.12.? Proč tak dlouho?

Módní šperky

Dobrý den, bohužel denně máme stovky objednávek a snažíme se odesílat vše postupně. Většinu objednávek vyřídíme dříve.

Jana Havránková Kalábová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se růže může něčím navonět. Kamarádce se líbí a ptala se mě. Ale já tuto odpověď nevím u když myslím si že spíše ne.

Módní šperky

Dobrý den, ano lze parfém nanést na růži, dříve nám to dělal výrobce, ale ne každému to vonělo…

Blanka Kroupová

prosím z jakého materiálu je růže, nebo je snad opravdová?
Děkuji moc

Módní šperky

Dobrý den, růžička je opravdová, jenom upravena tak, aby vydržela roky – bohužel Vám neřeknu postup :)

Hana Procházková

Nemáte v nabídce variantu 2 ks – potřebuji jednu růžovou a jednu fialovou – bude na jedno zásilkové místo v Hradci Králové a za jakou cenu?

Módní šperky

Dobrý den, můžete si zakoupit až 10 kusů na jedno poštovné, jenom je zapotřebí zakoupit přes jeden nákup (jeden košík) než dokončíte objednávku

Radek Procházka

Dobrý den, do kdy platí tato nabídka?

Módní šperky

Dobrý den,

zatím nemáme omezenou platnost nabídky, jakmile se přestane prodávat či dojdou kusy, tak akce bude ukončena

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru