Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kadeřnické balíčky pro všechny délky: střih, barvení nebo společenský účes

4,9 / 5 Dámské a pánské kadeřnictví Anelle Olomouc  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hanka

Dobrý den, platí nabídka barvení a střih opravdu pro jakoukoli délku vlasů, nebo se něco připlácí za dlouhé vlasy?

Dámské a pánské kadeřnictví Anelle

Dobry den. Pro strih plati stejna cena i za opravdu dlouhe vlasy,ale pro barvu pokud jsou vlasy skutecne hodne dlouhe,se priplaci.
Asi by bylo nejlepsi si napred zajit do salonu,aby jsme Vas videly a rekly Vam kolik by ten priplatek delal. Nebojte,nemyslim ze by to byla zavratna cena. I bezne ceny nemame vysoke.
Pekny den preje Vranova.

Karolína M.

Dobrý den, mám asi před rokem barvené vlasy na blond a nyní je barva viditelně odrostlá. Chtěla bych barvením nějak sjednotit moji přírodní barvu s barvou, která mi odrůstá, abych si už vlasy barvit nemusela a vypadaly by přirozeně. Bylo by toto možné provést za koupený voucher? Děkuji za odpověď.

Dámské a pánské kadeřnictví Anelle

Dobry den. Ano,pro toto voucher plati.
Jen jedna vec pri tomto dotazu – vazene zakaznice veskere dotazy je lepsi smerovat primo telefonicky do salonu. To co potrebujete se dozvite erudovane primo od kadernice a rychleji nez kdyz pisete sem.

Lucie Coufalová

Dobrý den,zrovna jsem zadala příkaz k uhradě ,ale zapoměla jsem uvést variabilní symbol,je to problém?Coufalová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie :)
Bohužel to problém je, takhle totiž peníze nebudou vědět kam patří a až to zjistí, vrátí se Vám zpátky. Poprosila bych Vás platbu udělat znovu, případně se nám ozvat na podpora@slevomat.cz. Hezký den, Anežka.

Marie Oháňnková

Dobrỷ den,mám dlouhé vlasy nechci je stříhat,nosím melir moje barva je plavá blond.
Jedině co mně vadí je že vlasy jsou splihle.
Otázka,děláte šetrnou trvalou?Doporučila by jste mi ji?
Dříve jsem ji měla,a byla spokojená a vlasy nijak netrpěli.Ale nyní,nemůžu sehnat kadeřnici,která š.trvalou dělá.
Děkuji za radu.Ohankova

Dámské a pánské kadeřnictví Anelle

Dobry den. Pani Ohankova, neco takoveho nelze rici pokud Vase vlasky neuvidime. Roli v tom, aby se vlasy neposkodily hraje vice faktoru. Je treba je nejen videt, ale i „osahat“ mimo jine. Rici zde urcite budete spokojena, prijdte, udelame, by bylo nefer a nezodpovedne. Zavolejte si k nam na uvedene cislo, a domluvte se na konzultaci. Bude Vas to stat jen chvilku casu. S pratelskym pozdravem Vranova.

Adéla Závodná

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když si koupím “společenský účes” jestli by šlo vytvořit účes ve stylu 50 let
Moc děkuji za odpověď

Dámské a pánské kadeřnictví Anelle

Dobry den. Ano, neni problem. Zavolejte do salonu a domluvte se s kadernici. ☺

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru