Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkend v luxusu: neomezené wellness, skvělé jídlo, minigolf i bowling

4,7 / 5 Rezidence Holšín Střední Čechy (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobré ráno

chcem sa spýtať či máte volný termín 3.3–5.3.2018 sobota-pondelok
Bol by to problém nastúpiť tieto dni ak by som si zakúpila voucher pre dve osoby?
Ešte sa chcem spýtať či je možné si objednať i masáže ?
Ďakujem pekný deň

Rezidence Holšín

Dobrý den,
pobyty jsou k dispozici od středy do pátku a od pátku do neděle. Bohužel to nelze měnit.
Masáže zde v Rezidenci k dispozici nemáme. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem Rezidence Holšin

Tereza Gebrová

Dobrý den,
ráda bych se optala na vířivku, zda je již v provozu. Začátkem roku jsme na ni měli smůlu a byla mimo provoz. Děkuji za info :o)

Rezidence Holšín

Dobrý den,
vířivka je bohužel opět mimo provoz. K dispozici Vám je sauna,pára a bazén. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem Rezidence Holšín

eva bodišová

Lze použít k úhradě kartu TicketBenefit?

Slevomat.cz

Krásný den, Evo. Pokud máte možnost uplatnit benefity, na této stránce: https://www.slevomat.cz/cafeteria si benefity nahrajete k nám. Tím se Vám benefity promění na kredity, které už standardním způsobem uplatníte v poslední fázi placení (při výběru způsobu placení zaškrtnutím „uplatnit kredity“. V případě, že si nebudete vědět rady, napište nám na podpora@slevomat.cz nebo zavolejte na tel. 222 745 354 (Po–Pá 8:00–21:00). :) Janča

Romana J.

Dobrý den, na vašich stránkách jsem nenašla žádnou zmínku o fitnes. Můžete mi to upřesnit. A je možné fitnes vyměnit napr. za další hodinu ninigolfu nebo bowlingu?
 Děkuji

Rezidence Holšín

Dobrý den, posilovna je vybavena posilovacími stroji zn. Kettler – rotoped, crossový trenažer, veslovací trenažer, posilovací věž Multigym, benchová lavice s dalším příslušentstvím. Fitness bohužel vyměnit nelze.
Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
Rezidence Holšín

Ivan Pěkný

Dobrý den,
rád bych se zeptal, co nabízíte ve Vašem degustačním menu? Já jsem velice mlsný člověk, a tak mám obavy, abych se u Vás dobře najedl?

Rezidence Holšín

Dobrý den,
ve dvouchodovém menu je podávaný předkrm a hlavní chod a u tříchodovém menu je podávaný předkrm nebo polévka, hlavní chod a desert. Naší kuchyni mohu jen vřele doporučit.
Budeme se těšit na Vaší návštěvu.
S pozdravem Rezidence Holšín.

Roman Hovorka

Dobry den mate volny termin od 16 do 19.11 nebo 17–19.11?

Rezidence Holšín

Dobrý den, jak je uvedené na stránkách slevomatu. Pobyt je možný až od 12.1.2018–20.5.-2018.
Děkuji za pochopení Rezidence Holšín

Bc. Markéta Šantorová

Dobrý den, byla jsem na stránkách rezidence Holšín a podobný pobytový balíček nabízejí o 1000 kč levněji. Můžete mi prosím vysvětlit, v čem spočívá vaše sleva? Děkuji.

Rezidence Holšín

Dobrý den,
předpokládám, že myslíte Romantický pobyt za částku 4590,– Tento balíček obsahuje jinou nabídku za jiné ceny. Balíček nabízený Slevomatem má úplně jiné složení (např: wellcome drink, neomezeně vstup do bazénu a wellnesu na oba dva dny pro oba, minigolf na oba dva dny pro oba atd........)
Děkuji s pozdravem
Rezidence Holšín

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru