Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Středověké hody: historická show, 5chodové menu a neomezené nápoje

4,5 / 5 Krčma U Pavouka Praha - Staré Město  (mapa) 584 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Márty

Dobrý den,

můžeme si prosím přes voucher objednat 2 místa na 1.4.2018 příp. 31.3.2018?

Děkuji a přeji hezký den

Martin Mitteis

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

mohu Vám udělat rezervaci na 01.04.2018. Ještě mi ji prosím potvrďte telefonicky.

Honza, U Pavouka

Irena Bíbrová

dobrý den, nabídli jste mi variantu této akce v době od 17.30, později jsem si uvědomila, že trvá pouze 1,5 hod., tudíž je asi nějaká ošizená oproti akci prezentované na voucheru, tj. 2,5 hod., taktéž nevím, jaký je rozdíl v prostředí sklep nebo přízemí. Ale asi jsem naletěla. Co vy na to. Děkuji za odpověď.

Krčma U Pavouka

Dobrý den,
rezervaci pro Vás dělal kolega, ale nic to nemění na tom, že Vaše rezervace je až na 28.04.2018 tudíž moc nechápu proč to řešíme tady ve veřejné diskuzi…
Prosím o nový ( ideálně ) telefonický kontakt, kde se domluvíme na večerním termínu. Věřte, že nikdo nemá zájem na tom, aby „jste naletěla“ něčemu nekalému.
Hezký den Honza

Sarah Kiser

Hello,
I am interested in buying the voucher for 4 people but we also have a child who is 6 years old. Am I correct in understanding that children up to 6 are free? Is that just for the show or food too? I would also purchase 2 single vouchers as we want to have 6 adults and the one child. Is there room for 7 of us on the evening of Thursday, May 10th? Thank you!

Krčma U Pavouka

Hello, for children you will pay in restaurant. On Thursday, May 10th we still have free rooms.

Honza, U Pavouka

R

Dobry den. Koupim-li 2 wouchry po 1osobe, usadite nas k sobe? Mate volno 29.3. ve ctvrtek? Diky

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

ano usadíme Vás samozřejmě k sobě. Na čtvrtek 29.03. jsou ještě volná místa.

Hezký den

Honza, U Pavouka

LENKA TESAŘOVA

Dobrý den,máte ještě volno na večerní program 26.5.2018 pro 4 osoby? děkuji Lenka Tesařová

Krčma U Pavouka

Dobrý den. Ano, ještě máme volná místa.

Honza, Krčma U Pavouka

Zuzana

Dobrý deň,

poprosím o info ak kúpim kupón pre 4 osoby môže si dať každý iné menu alebo je menu pre všetky 4 osoby rovnaké?

Ďakujem
S pozdravom
 Zuzana

Krčma U Pavouka

Dobrý den Zuzko,

menu si můžete dát každý různé.

Děkuji, Honza U Pavouka

Honza

Dobrý den,je na voucheru určitý termín ,nebo si po zakoupení můžeme později zavolat pro rezervaci díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, po zakoupení voucheru proveďte rezervaci na e-mailu reservation@krcmaupavouka.cz nebo tel. 702 154 432. Hezký den, David. :-)

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

páteční a sobotní termíny se velice rychle plní. Přemýšlejte prosím o návštěvě naší krčmy spíše ve všední dny ( případně neděle ).

Děkuji Honza, U Pavouka

Karel Fiala

Dobrý den, je možnost ubytování v krčmě nebo bychom si museli sehnat hotel? Děkuji za odpověď

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

možnost ubytování nemáme.

Honza, Krčma U Pavouka

Jaroslav R

Dobrý den,
bylo by možné v nabízených menu vyměnit nějaké chody pro lidi co třeba nejí houby a podobně?
Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, ohledně informací k úpravě menu doporučujeme kontaktovat přímo provozovatele na čísle 702 154 432. Pěkný den, Tibor

Martina Slintakova

Dobry den jake mam koupit vouchry pro 4 dospele a 2 deti 8 a 10 let Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, děti do šesti let mají vstup zdarma, pro starší děti jsou již podmínky stejné jako pro dospělého. Tedy 1 dítě = 1 voucher. Hezký den

Jakub Cibulka

Dobrý den, pro 3 dospělé a 2 11leté děti mám koupit voucher pro 4 osoby + 1 pro jednu osobu, nebo mi bude stačit 1voucher pro 4. (jídlo pro děti napůl) Děkuji

Krčma U Pavouka

Dobry den.
Kupte voucher pro 4. Nejak se s tim poperem :)
Hezky den
Honza, U Pavouka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru