Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pekelně rychlá jízda v nadupaném Lamborghini Gallardo

4,7 / 5 ExtraDrive.cz (3 pobočky) Praha - Zličín  (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

prosím vás a voucher si mám vytisknout sama ? a na email mi nic nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher si můžete vytisknout sama nebo se zastavte do OC Nový smíchov, kde Vám jej na stánku rádi vytiskneme :-) Pěkný den

jana

d.den chci se zeptat jestli mi přijde nějaký voucher. poslala jsem platbu přes venku rovnou na přepážce.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher jsme Vám zaslali ještě jednou na e-mail. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé objednávky. Krásný den

Guest

Dobrý den, je nějak jízda omezená na váhu a výšku 120kg/cca190c­m…? Děkuji

ExtraDrive.cz

Dobrý den, určitá omezení postavy, která se nám do vozidla vejde jsme už vysledovali. U spolujezdce toto určitě není problém. I u řidiče se obdarovaný, který měří do 2 m, vejde. Ale obáváme se, že pro „pohodlnou jízdu“ na pozici řidiče může být 120 kg problém :( Tj. spolujezdce Vám doporučit určitě můžeme, pozici řidiče raději s výhradou. I tak doufáme, že si u nás vyberete.

Stanislaw Vondrák

Dobrý den kde jezdi stig ? :) a nebyl by problem kdyz mi bude tepr 17?

ExtraDrive.cz

Dobrý den, Stando,
„adrenalin se Stigem“ si můžete objednat ve všech místech, kde jezdíme, tj. v Praze, Plzni nebo východních Čechách a jízdy s ním rozhodně nebudete litovat. Vzhledem k tomu, že jste spolujezdec, tak 17 let není žádná bariéra :)

Martin Š.

Dobrý den,

vůz je předpokládám s manuální převodovkou? Řídím automat, takže asi jedině jako spolujezdec?

Děkuji za odpověď.

ExtraDrive.cz

Dobrý den, Martine, vozidlo je vybaveno automatickou převodovkou, takže můžete vybírat ze všech dostupných možností :)

Jan Horák

Dobrý den co to znamená rychlovka to je na jak dlouho

ExtraDrive.cz

Dobrý den, Honzo, rychlovka obsahuje jízdu na městském okruhu nebo dálnici na pozici spolujezdce na vytyčeném tříkilometrovém úseku. Jízda trvá cca 10 minut…

Silvia Kotýnková

Dobrý den.Chci se zeptat jestli by ste svezli dítě ve věku 10 let.?15min-15km okruh?Děkuji Kotýnková

ExtraDrive.cz

Dobrý den,
určitě ano, na místě jako spolujezdec, nejezdíme na okruhu, ale v běžném provozu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru