Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dejte sbohem tukovým polštářkům s pomocí injekční lipolýzy

4,8 / 5 Studio Kleopatra Praha - Nové Město  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Tvrda

Dobry vecer, snad mi jeste stihnete odpovedet :-) zminenych 5ml pripravku vystaci na jakou oblast? Co je v cene, jinak receno? Diky

Studio Kleopatra

Dobrý den, dle tabulky uvedené pod textem je patrné, že 5ml je možné použít na všechny zmíněné oblasti, jen u některých je potřeba vzhledem k velikosti ošetřované oblasti mililitrů více. Takže je potřeba si koupit nař. dva vouchery, pokud se jedná o stehna, jeden Vám např. vystačí na bradu, polštářky na zádech či horní bříško. Také je možné dokoupit mililitry ve studiu, pokud byste si nebyla jistá, kolik voucherů si zakoupit na jakou oblast. Každý/á ksme postavou trošku jiný/á :) Veronika

Tereza Vin

ještě se chci zeptat, zda je možné přijít buď o víkendech nebo kolem 17 hodiny, jelikož mohu přijít jen po pracovní době. děkuji

Studio Kleopatra

Dobry den, pracovni dobu mam dle objednanych klientu, vetsinou pracuji az do 21h, jednou za 14 dni i v sobotu, nedele mame zavreno. Veronika

Tereza Vin

dobrý den, dočetla jsem se, že kontradikce je alergie na ořechy. Mám lehkou alergii na lískové oříšky, je to problém při aplikaci?

Studio Kleopatra

Dobrý den, ano, kontraindikací je i alergie na soju a ořechy (fosfatydylcholin je enzym získaný z bobů), proto tato metoda není úplně nejvhodnější. Lze ale provést zkušební otestování.. JV

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru