Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aby byly děti v suchu: zásoba novorozeneckých plenek DADA do 5 kg

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den, objednala jsem si voucher se 4 balíčky Dada plenek Little One PREMIUM, nicméně přišly mi pouze 2 balíčky Dada Little One PREMIUM a 2 balíčky Dada Little One..... což se mi tedy opravdu nelíbí, když zde bylo v inzerci 4 balíčky Dada Little PREMIUM.
Na druhou strachu musím pochválit rychlost. Včera uhrazen voucher a dnes ráno dorazily domů.

Nejlevnejsiplenky.cz

Dobrý den, jedná se o úplně stejné pleny a jde pouze o starý obal kde máte v balení o dvě plenky navíc. Tudíž jsme vám zaslali o 4 plenky navíc. Pokud chcete,balení vám vyměníme.

Rose

Dobrý den, mám na Vás pár dotazů a předem děkuji za jejich zodpovězení:

  1. v akci je uvedeno, že lze zakoupit pouze 1 voucher na osobu… ale do košíku lze vložit od každého balení (1 kus, 2 kusy, 3 kusy, 4 kusy) jeden voucher…takže teoreticky lze zakoupit 4 vouchery na osobu?
  2. Pokud je zde možnost viz. dotaz 1), že lze zakoupit 4 různá balení, vztahuje se na to jedno poštovné za 85,– Kč?
  3. Jak vytvořit objednávku plenek na základě zakoupeného voucheru (případně voucherů)? Nikde jsem na stránkách prodejce nenašla postup pro zadání objednávky přes slevomat. Posílá se objednávka na nějaký konkrétní e-mail, či jak?
Nejlevnejsiplenky.cz

Dobrý den, zakoupit lze 1 voucher na osoubu, avšak maximálně 4 ks balení plen na osobu. Objednávku uděláte přímo na Slevomatu tím, že zakoupíte voucher.

Veronika

Dobrý den, jak se po zakoupení voucheru dají pleny objednat? Nenašla jsem tu napsaný postup pro objednávku. A jak by se postupovalo v případě, kdy budu mít k dispozici 2 vouchery (jeden darem a druhý vlastní)…lze to uplatnit na 1 poštovné?

Nejlevnejsiplenky.cz

Dobrý den, tím že zakoupíte voucher na Slevomatu, automaticky vytvoříte objednávku. Pokud vám někdo daruje voucher, tak je třeba se s dotyčným domluvit, protože na jeho voucher evidujeme objednávku a může se stát, že zboží odešleme.

Klára Adamcová

Dobrý den, bude akce i na větší velikosti plen (2 a 3)? Děkuji

Nejlevnejsiplenky.cz

Dobrý den, zatím akci na větší plenky neplánujeme, ale je možné že se do vánoc nějaká ta akce objeví. Každopádně doporučuji sledovat náš eshop a portál Slevomatu, ať vám nic neunikne :)

Eva

Dobrý den, je možné si koupit pliny z nabídky na Slevomatu + vybrat i pliny jiné velikosti na Vašich stránkách a zaslat společně na jedno poštovné?

Nejlevnejsiplenky.cz

Dobrý večer, vybrat i jiné zboží samozřejmně po domluvě lze, jen bohužel musíte počítat s nějakým menším příplatkem za dopravu. Je to z důvodu, že cena dopravy na slevomatu, je kalkulována pro danou akci. V případě dotazů nás kontaktujte na emailu: info@nejlevnejsiplenky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru