Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Itálie na Staroměstském náměstí: libovolná pizza nebo těstoviny a nápoj

4,7 / 5 Ristorante LaScala Praha - Staré Město  (mapa) 2 443 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michal Kolada

Dobrý den jde k rezervaci pro 2 vzit ke stolu s sebou jeste dite? Dekuji

Ristorante LaScala

Dobrý den, pokud víte že budete tři tak si udělejte rezervaci pro tři. U stolu pro dva není místo navíc. Děkuji M. Zdráhal

Dagmar

Dobrý den, do kdy bude voucher možno zakoupit, resp. v nabídce slevomatu?

Ristorante LaScala

Dobrý den , voucher bude v nabídce dokud bude o něj zájem a bude se prodávat. Přesný termín řict nelze. Děkuji M.Zdráhal

Karel

Dobrý den, je možné do restaurace přijít s kočárkem? Děkuji

Ristorante LaScala

Dobrý den, ano jistě to možné je. Děkuji M. Zdráhal

Drapelova Lucka

Dobry den, zaplatila jsem voucher ale stale mi jeate neprisel na email a rada bych zitra vourech vyuzila. Doky za odpoved. Email draphy@seznam.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, voucher jsem Vám zaslal ještě jednou na e-mail a naleznete ho také ve svém účtu v sekci Mé objednávky :-) Krásný den

Jana Srbová

Díky za rychlou odpověď – máte pravdu, na stránkách restaurace není s formulářem problém (na stránkách nabídky na Slevomatu odkaz nefunguje). Hezký den.

Jana Srbová

Nedaří se mi rozkliknout rezervační formulář na stránce nabídky – vždy se objeví „Error, page not found“ – nemáte tam chybu?

Ristorante LaScala

Dobrý den, na stránce lascala.cz je odkaz na on-line rezervace a funguje bez problémů.
Děkuji M. Zdráhal

Hugo

Dobrý den, lze uplatnit i na jídlo s sebou?

Ristorante LaScala

Dobrý den, ano lze, jídlo je třeba objednat alespoň den předem prostřednictvím mailu či telefonu.
Děkuji M. Zdráhal

Zdeňka Hyková

Dobrý den. Následná sleva 30% platí i na nápojový lístek? Děkuji

Ristorante LaScala

Dobrý večer,ano,sleva platí na další konzumaci nad rámec voucheru,tudíž i na nápojový a vinný lístek.Děkuji,
J.Zajíček

kuba

Voucher je možné využít až od 22.12.2017?

Ristorante LaScala

Dobrý den,voucher začal platit včera a můžete ho využít až do 15.3.2018 s jedinou přestávkou a to od 22.12.2017 do 4.1.2018,kdy voucher využít nelze.Doporučuji si podrobně přečíst podmínky využití na našem FB a nebo na stránkách Slevomatu.Děku­ji.J.Zajíček

Eva

Dobrý den, vztahuje se nabídka také na bramborové noky a lasagne? Děkuji

Ristorante LaScala

Dobrý den, ano nabídka se vztahuje i na gnocchi a lasagne. Děkuji M. Zdráhal

Alena

Do kdy platí voucher?

Janas

Voucher platí do 15.3.2018

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher platí do 15. 3. 2018 :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru