Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezbolestné odstranění pih, znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 74 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Linda

Dobrý den, k anestezii se používá krém nebo injekce?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, lokální anestezii nejčastěji provádíme pomocí injekce, ale je možné použít i krém. Jen ve druhém případě musí klient min 30 min čekat než krém začne působit. S pozdravem M. Kráčmarová

Tereza Šebková

Dobrý den, je touto metodou možné odstranit světlou vystouplou pihu na nose? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud se bude jednat o benigní výrůstek, tak je tato metoda odstranění vhodná. S pozdravem M. Kráčmarová

Srbová

Dobry den, lze provádět také v těhotenství.
Předem děkuji .
S pozdravem Srbova

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale těhotenství je kontraindikaci pro laserový zákrok. S pozdravem M. Kráčmarová

Jakub

Dobrý den, mel bych dotaz. Je v ceně i vyšetření znamenek, která mi budete odstranovat? A je vysetreni spolehlive,sel bych prvne tak se trosku obavam. Dale jsem se chtel zeptat, varienta 2–3 znamenka,dle ceho urcite ze se odstrani dve nebo tri,ja bych rad alespon tri :-) a posledni otazka kdyby se znaminko znovu ukazalo, je jeho odstraneni na vase naklady? Dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano v ceně je i vyšetření útvarů pomocí digitálního dermatoskopu. Pomoci laseru se mohou odstraňovat jen benigní útvary. Ve variantě voucheru 2–3 je pouze na rozhodnutí klienta, jaky počet si zvolí. Pokud nastane recidiva znaménka, tak za korekci nic neplatíte. S pozdravem M. Krámarová

Andrea Stamenovič

Dobrý den, můj 12 ti letý syn má na zádech 3 větší mateřská znaménka. Lze je touto metodou odstranit _
Děkuji Andrea Stamenovič

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale laserové odstranění znamének lze provádět až od 15 let věku. S pozdravem M. Kráčmarová

Daniel T.

Dobrý den, před půl rokem jsem u Vás byl na zákroku, odstranění 3 znamének. Staral jsem se velmi pečlive o jizvy po zákroku. Nevystavoval slunci, mazal na doporučení lékaře, přesto se mi na 2 ze 3 znamének udělali 2 malá znaménka. Když se mi toto samé stalo na jiné estetické klinice v Praze, nabídli mi korekci zdarma. Nabízíte to také? Děkuji předem za odpověď

EverGreen Medical Center

Dobrý den, každý klient je informován o možné recidivě znamének, proto nabízíme korekci zdarma. S pozdravem M. Kráčmarová

Michaela

Dobry den, je mozne odstranit i vystoupla znaminka? Dekuji za odpoved, M.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, většina vystouplích znamének lze odstranit pomocí laseru, ale před samotným zákrokem je nutné jejich vyšetření. S pozdravem M Kráčmarová

Zuzana Prachařová

Je možné odstranit náraz 5 znamének na jedné tváři?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano lze odstranit i více znamének naráz. S pozdravem M. Kráčmarová

Ivana Pokorná-Stöberová

Dobrý den. Je možné využít i na pihy?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano některé druhy pih lze odstranit pomocí laseru, ale je nutné jejich vyšetření pomocí dermatoskopu. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru