Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lifting očního okolí: Vyhlazení vrásek a odstranění kruhů pod očima

4,7 / 5 LaserSlim Studio Praha - Nové Město  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Helena Zodetová

Nějak byl ten počítač rychlejší než já. Nejde mi tak o vrásky jako o kruhy a pytle
pod očima. Dáváte garanci, že opravdu zmizí ?
Děkuji H.Zodetová

LaserSlim Studio

Dobrý den. Metoda FSR je velmi účinnou stimulací kolagenu s prokazatelnými účinky a viditelných výsledků se dosahuje vždy. Zavolejte nám však prosím pro domluvení osobní konzultace, aby některý z našich odborníků zhodnotil stav Vaší pleti a mohl upřímně a relevantně odhadnout očekávanou změnu a výsledek ve Vašem případě, abyste se mohla případně lépe rozhodnout. S přáním hezkých podzimních dnů, Laser Slim Studio

Michaela

Chodím pravidelně na doplňování a prodloužení řasa na řasu. Zaujala mě vaše nabídka a zajímalo by mě jestli při vaší proceduře se s nima nemůže nic stát?

LaserSlim Studio

Dobrý den. Vaše řasy by byly během celého ošetření v naprostém bezpečí. Metoda se nevěnuje kůži na samotných očních víčkách, na jejichž koncích řasy rostou. Očím, víčkám na nich a řasám se většina ošetření vyhýbá. Nejblíže se s nástavci dostáváme pod spodní řasy, ale i tak v bezpečné vzdálenosti od očí. Nehrozí ani použití mastnějšího odličovače, který by mohl řasy uvolňovat. S očním okolím zákaznic s prodlouženými řasami máme hodně zkušeností a rozhodně pro sebe s metodou FSR nejsou kontraindikací. Přejeme Vám krásné poslední říjnové dny a budeme se na Vás ve studiu kdykoliv moc těšit.*

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru