Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Báječné fotoknihy s potiskem desek zdarma až do velikosti A3

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 2 697 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie

Dobrý den,
myslíte, že kdybych si 14.12. u Vás objednala fotoknihu, stihli byste to ještě udělat do 24.12.? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel fotokniha by do Vámi uvedeného termínu určitě nedošla.

Martina S

Dobrý den, lze smazat nevyužité strany při zakoupení voucheru na 80 stran nebo platí voucher pouze na 80 stran? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Použijte počet stránek které budete potřebovat. 80 máte jen zaplacené :-)

Denisa

Dobrý den,chci se zeptat,zda jde stornovat objednávka,kterou jsem před chvílí odeslala,zatím bez platby.
Přítel byl rychlejší a knihu už vytvořil.
Je možné objednávku voucheru ještě stornovat či nikoliv? Děkuji

Computer MCL Brno

Kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se mažou z fotoknihy prázdné stránky. Našla jsem pouze jak se přidávají a na webu máte napsáno pouze to, že to lze.

Děkuji za odpověď T.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
označíte si stránky a kliknete na Stárnka/vymazat.

Zuzana Jelínková

Dobrý den,
stihnete ještě objednávky do Vánoc?

Computer MCL Brno

Myslím, že kalendáře jistě, a fotoknihy snad :-)

Zuzana Nováková

Dobrý den, fotoknihu M05 netvořím on-line, ale ve stazenem programu. Je to produkt se 40 str. Jedna se o pocet bez obalky nebo je to obalka + 38 str.pro fotky? Pokud se jedna o pocet stranek knihy, jak zde prosím přidám obálku?

Děkuji Nováková

Computer MCL Brno

Dobrý den,
je to celkový počet stran. Více stran nelze vložit.

Martina Vacková

Dobrý den,mám takový problém,přehlídla jsem se a omylem vybrala voucher na fotoknihu,který nechci,objednávka je zaplacená na slevomatu,ale nedokončená,lze jej prosím vrátit? :-( Děkuji Vacková

Computer MCL Brno

Dobrý den,
prosím kontaktujte přímo zákaznickou podporu u Slevomatu.

Lucie

Dobrý den,
mám 2 vouchery (jeden na fotoknihu a jeden na kalendář), je možné abyste mi oba výrobky poslali na jedno poštovné – pokud ano, jak mám udělat objednávku?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
zašlete objednávky za sebou. Pokud je pošlete na stejné objednací údaje do 24 hodin, budou automaticky sloučeny.

Zuzana Nováková

Dobrý den, zakoupila jsem 6 voucheru na fotoknihu M05. Jsem si vědoma, že obalem jsou měkké desky. Bylo by možné, po doplacení příplatku, dvě z těchto 6 fotoknih opatřit tvrdými deskami?
Děkuji za odpověď Zuzana N

Computer MCL Brno

Dobrý večer, ano, Program Vám to sám nabídne.

Jana

Dobrý den, chtěla bych odeslat fotoknihu,ale bohuzel s vykricnikama mi to nejde,a ikdyz upravim na mensi taky ne,ja jsem ale spokojena a chci to mit presne jak to mam i v nahledech,je mozne aby me to vubec pustilo k objednani?v albu makeru nikdy problem nebyl,tady je a nechapu proc,dokonce mi to hazi vykricniky u fotek co jsou profi… Knihu bych mela odeslanou uz vcera ale diky tomu ze to nejde a snazim se s tim uz druhy den pracovat na problemu tak jsem se nikde nepohla. Dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, asi nám prosím zavolejte. Nízká kvalita fotek není důvod k neodeslání zásilky. PS nevím co je profi fotka, ale jde o její velikost v pixelech. Kdo to fotí je asi jedno, jde o to jak se to uloží. ( V jakém rozlišení)

Miroslava Matoušková

Dobrý den.
Mohu roztáhnout fotografie až do rozměru 15×30 i 30×30?
Děkuji za odpověď.
 M.M.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do fotoproduktů můžete vkládat fotky dle Vašeho uvážení. Záleží na Vás a na kvalit Vašich fotografií.

Mr.

Dobrý den,
máte program i pro MacBook Air? Kde ho naleznu?
Děkuji
 Mr.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete použít online aplikaci, která je dostupná na našich stránkách.

Miroslava Matoušková

Dobrý den,
mohl byste mi prosím upřesnit rozměr A3 to je rozměr knihy nebo stránek?
u nabídky
Ideal Max 30×30 M12 104 stran, pevná vazba, mám také dotazy
lze dát fotografie i na obálku zvenku i zevnitř a počítá se to do celkového počtu?
lze udělat lesklé fotky?
lze přikoupit stránky?
Děkuji
M.Matoušková

Computer MCL Brno

A3 je formát stránky. Obálka není v počtu stránek. Na vnitřní stranu desek knihy není možné dávat žádné fotografie.

N.

Dobrý den,
při koupi knihy mi to nenabídlo možnost zvolit dopravu – to tedy musím zaplatit zvlášť Slevomatu za zboží a pak znovu vám za dopravu?

Computer MCL Brno

Dobrý den
Ano , dopravu platíte nám. Asi by se Vám nelíbilo pokud by jste při koupi třeba několika různých produktů platil několikrát poštovné.

Michaela

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možný expresní termín dodání knihy s osobním odběrem v Brně 20.11.?

Moc děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Ano to je možné

Žaneta

Dobrý den,
chci si u Vás objednat fotoknihu ve velikosti 20×20 nebo A5. když jsem se však přihlásila na online práci nenašla jsem žádné šablony pro děti – miminka. Pouze máte pár obrázku jako dudlík či čáp atd.. Můžete mi prosím sdělit zda se jen špatně dívám a nedohledala jsem je nebo je opravdu nemáte?…
Protože vytváření stránek s čistou barvou s dodáním obrázků jako je dudlík je opravdu časově náročné.
Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
dětskou šablonu máme k dispozici v programu MCLAB v Easy šablonách.

Dana Neu

Dobrý den, mohu si knihu (20×20cm x 80stran) vytvořit sama a zaslat vám jen tisková data v pdf s ořezem a spadem? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den. To se bojím nebude možné. Celý proces je v automatickém režimu a vyžadovalo by to ruční zpracovaní a také přesné rozměry tiskového pdf dle našich požadavků. Záleží to ovšem také na počtu kusů.

Katerina Sladkova

Dobry den. Mela bych zajem o vasi nabidku, ale 40 strankova fotokniha je na mne movc velika. Je mozne u vas objednat treba jen cca 20 ti strankovou? Dekuji Katerina

Computer MCL Brno

Dobrý den, Technologické minimum je 24 stran.Záleží na vás kolik stránek si uděláte.

Petra Klopcová

Dobrý den,prosím nevíte jak dlouho trvá poslání voucheru na email,samozrejme jsem hned zaplatila kartou online
Dne 30.10.2017 jsem si ho zakoupila pro výrobu fotoknihy u Vás a stále mi nic nedošlo. Děkuji za odpověď Klopcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, zaslání voucheru na e-mail je obvykle během chvilky. Poslal jsem Vám je tedy znovu na Váš e-mail. Najdete je také ve svém účtu v sekci Mé objednávky. Krásný den :-)

Pavla Sigmundová

Dobrý den, prosím Vás. Když si zakoupím voucher s tím, že bych platila hotově u osobního převzetí, jak dlouho trvá výroba ?

Computer MCL Brno

Dobrý den
V soustrastné době to je do 10 dnu,ale možno za příplatek i dříve. 5–7 dní

Tereza Sedláčková

Dobry den.
Nemate tady v nabidce format A4 – H17 pevna vazba… jiz nedelate, mela bych zajem, jsem na tento format od vas jiz zvykla :) diky za radu.

Computer MCL Brno

dobrý den, tento formáte máme u druhé nabídky – viz: https://www.slevomat.cz/akce/1199098-vytvorte-si-svou-originalni-fotoknihu

Terka

Dobrý den,
můžu se zeptat, jak dlouho bude nabídka aktuální? Váhám mezi dvěma typy knih (A3, Ideal max), zatím třídím fotky, a podle počtu a formátu jsem se chtěla rozhodnout… Minule mi to takto uteklo o pár dnů, tak jsem chtěla vědět, zda bude tato nabídka ještě cca za týden?
Díky Terka

Computer MCL Brno

Dobrý den. Pokud by Vám nabídka utekla!, zavolejte a domluvíme se. Berousek

Iva Bal

mám zakoupený voucher M05, to je ve Vaší nabídce vše pod kódem K05 nebo kde najdu můj produkt? Ve Vaší nabídce není.
 děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programech je přímo fotokniha s měkkou vazbou (fotosešit) s názvem M05. V případě nejasností nás kontaktujte na info@mcl.cz

Iva Bal

dobrý den, zakoupila jsem voucher, chtěla bych vytvořit knihu v online programu, ale když kliknu na odkaz „Online tisk“ nestane se vůbec nic. Na co mám tedy kliknout abych se dostala na stránky k registraci?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
když kliknete na OnlineTisk sjeďte prosím níže a uvidíte možnosti Online aplikace. S možností si vyberete Vámi požadovaný produkt a poté se automaticky zaregistrujete.

Iva Bal

dobrý den,
pokud začnu tvořit fotoknihu v online systému, můžu práci také nějak uložit a pokračovat třeba druhý den, nebo musím vytvořit knihu najednou?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano můžete si fotoknihu uložit a poté se k ní vrátit. Je nutné se u nás zaregistrovat a poté se k Vašemu projektu můžete vrátit.

Kristýna

Dobrý den,

tvořím album v online aplikaci. Můžete mi prosím napsat, jak změním titulní stránku? Nevidím ji, jako všechny ostatní..

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v základní nabídce máte možnost kliknout na rozvržení stránky, kde si můžete vybrat styl stránky, který Vám, vyhovuje. V případě problémů, nás kontaktujte na info@mcl.cz

Katka Turoňová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda budete mít v nejbližší době akci na Vaše kroužkové fotoknihy ?
 Děkuji

Computer MCL Brno
Alena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud bych chtěla tři fotoknihy, koupím si tři vouchry, tomu rozumím :) ale pokud bychom chtěli, aby každá kniha byla jiná a zároveň, abychom platili pouze jedno poštovné, je to možné??
Předem děkuji

Computer MCL Brno

dobrý den, samozřejmě to je možné. Zakoupíte 3 vouchery, uděláte si klidně 3 různé fotoknihy a když je pošlete zároveň, tak platíte pouze jedno poštovné.

Radka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda budete mít ještě akci na knihy A4(H17/H27) do vánoc? A jak dlouho bude možné použít starý program AlbumMaker, mám v něm zpracovanou knihu. Děkuji Radka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
akci na H17 určitě budeme mít. Bohužel přesné datum Vám nemohu potvrdit. Pokud máte rozpracovanou fotoknihu v AlbumMakeru, můžete ji určitě odeslat. Pokud to bude do konce listopadu, neměl by být problém.

Lenka

Dobrý den, když to pošlu foto teď přes víkend 8.10., je možné tu knihu zvládnout udělat do 23.10. ? Děkuji za odpověď Lenka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano je to možné. Kontaktujte nás na info@mcl.cz

Hanka

Dobrý den,
jdou tisknout i měkké desky za 199kč?
Děkuji a pěkný večer H

Computer MCL Brno

Dobrý den.
Jistěže ano. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru