Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dokonalá chuť asijských specialit – 28 až 72 kousků sushi vč. plněných taštiček

4,8 / 5 BonArt Praha - Bubeneč  (mapa) 608 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina Rajdlova

Dobrý den objednala jsem si u vás voucher za 199 kč, bohužel mi od vás nic nepřišlo. Prohledala jsem veškeré maily i spamy ale nikde jsem nic nenašla. Platba z účtu odešla 11.12 .2017
11.12.2017 (19 dnů) platba kartou 0912 XXXXXXXX­XXXX6151
SLEVOMAT.CZ PRAHA 1 – 199,00 CZK 912201
číslo mého účtu je 2971627163/0800
Prosím o prošetření, s pozdravem Martina Rajdlová

Slevomat.cz

Dobrý dne, Martino, velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace. Vouchery jsem Vám nechala zaslat znovu na e-mail a doufám, že teď už bude vše v pořádku :) Hezký den Jana

Jana Tučková

Dobrý den, je možno objednat na dnes a servírovat v neděli 31.12.?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jano, rezervace je z důvodu vytíženosti restaurace doporučena alespoň den předem, na víkend raději 2 dny předem na tel. 233 326 670. S poz­dravem, David. :)

Petronela Žuffová

Dobrý deň,mate prosim otvorene 28–30.12.2017 ? Ďakujem

Lenka

Dobrý den, chtěla bych objednat sushi pro dva lidi a nemám představu které množství je nejvhodnější. Předem děkuji.

Veronika

Dobrý den, výběr sushi setu je na nás při objednávce?

Slevomat.cz

Krásný den, Veroniko. Konkrétní druhy sushi si vybíráte už při vkládání objednávky do košíku. Např. varianta 28 ks obsahuje: 12× maki s lososem; 6× maki s krevetou; 6× maki s krabí tyčinkou; 4× taštička Gunmandu plněná mletým masem a zeleninou. :) Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru