Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Časopis Zahrada prima nápadů: na celý rok až do vaší schránky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
JanaJiří Pláškovi

Dobrý den je možné koupit vaše produkty např oříšky ve Zlíně? A kde, máte tu někde obchod ?Děkuji za odpověd Plášková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano a Jiří, bohužel jsem pod touto nabídkou žádné oříšky nenašla, jedná se o předplatné časopisu Zahrada prima nápadů :-) nejspíše jste dotaz napsali omylem pod jinou nabídku. Přeji hezký den :-)

Katka Záveská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Objednala jsem a zaplatila voucher na předplatné Zahrada prima nápadů. Je možná výměna za předplatné časopisu Recepty prima nápadů. Cena je stejná. Pozdě jsem si všimla, že je také v nabídce. Děkuji za informaci

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko,

moc mě to mrzí, ale bohužel nemůžeme objednávku změnit. Nicméně mohu vám ji stornovat a můžete vytvořit novou na správnou variantu :-)

Přeji vám krásný den. Míša

Kristýna Burdová

Dobrý den mohu se zeptat komu přesně mám napsat když chci od ledna změnit adresu doručování?Děkuji za odpověď.

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, ideálně na procenter@predplatne.cz. To je email na distribuční firmu, která časopis zasílá. Samozřejmě je také možné zaslat mail na distrib@jagamedia.cz a Vaši zprávu přepošleme. Nezapomeňte prosím uvést jak původní adresu, tak novou. Vydavatel Zahrady prima nápadů

Barbora

Dobrý den, koupila jsem předplatné, před cca 6dny,ale stále mi na mail nepřišla žádná informace.Adresu na doručování časopisu jsem nikde nepsala, tak teď nevím, kde je zádrhel?
Díky moc,za odpověď Barbora

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, zřejmě jste nevyplnila online formulář, uvedený v nabídce. Poté, co formulář vyplníte a dáte odeslat, přijde obratem potvrzení. Vydavatel časopisu Zahrada prima nápadů

Anežka

Dobrý den, je možné změnit jednou adresu během zasílání předplatného?

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, ano, klidně několikrát. Vždy ale musí být zasílání v rámci ČR. Vydavatel Zahrady prima nápadů

Lia

Dobrý den,

chtěla bych předplatné podarovat rodině, která žije na Slovensko.
Je možné zasílání na slovenskou doručovací adresu?

Děkuji.

Zahrada prima nápadů

Dobrý den,
tato akce je platná pouze pro doručení v rámci ČR. Na Slovensku je možné předplatit časopis přes společnost Magnet Press. Níže je uveden odkaz. Vydavatel casopisu Zahrada prima nápadů
 https://www.press.sk/chatar-zahradkar/zahrada-prima-napadu-predplatne/

Veronika Auxová

Dobrý den,

při vyplňování online objednávky jsem bohužel chybně vyplnila svou e-mailovou adresu, a tak mi nepřišel potvrzující mail. kde mohu e-mailovou adresu opravit, prosím? Děkuji za odpověď.

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, napište prosím na mail distrib@jagamedia.cz včetně kódu voucheru a údajů adres. Zkontrolujeme, zda byl formulář odeslán. Vydavatel Zahrady prima nápadů

Petra Hanzelková

Dobry den, predplatne mam jiz objednano, bohuzel jsem zapomnela napsat v objednacim formulari ze bych chtela prvni dve cisla zaslat jiz pred Vanocema. Je mozne to jeste nejak dodatecne s nekym vyresit? Dekuji za odpoved…

Zahrada prima nápadů

Dobry den, samozrejme. Prosim napiste mail na distrib@jagamedia.cz. Nezapomente uvest kod voucheru a adresu, na kterou si prejete zaslat dve cisla z tohoto roku. Vydavatel casopisu Zahrada prima napadu

Lenka Krejčířová

Dobrý den, potřebovala bych vědět jestli je možné první dvě čísla objednat na mou adresu, abych vytvořila dárek a ostatní nechat zasílat na adresu obdarovaného ? :)

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, první dvě čísla z roku 2017 můžeme samozřejmě zaslat na fakturační adresu. Stačí do poznámky formuláře napsat, že si přejete tyto dvě čísla (dárek k předplatnému) zaslat na fakturační adresu a od nového roku zasílat časopis na doručovací adresu. Vydavatel časopisu Zahrada prima nápadů

Verka

Dobry den, pokud chci dat predplatne jako darek k vanocun, kdy prijde na mnou uvedenou adresu prvni casopis? Dekuji za odpoved

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, předplatné začíná číslem 1/2018, které bude v prodeji od 2.2.2018. K Vánocům můžeme nabídnout zaslání dárku – první vydání číslo 1/2017 a vydání aktuální, číslo 2/2017. Samozřejmě si také můžete na formuláři vytisnout dárkový poukaz k předplatnému časopisu. Pokud si přejete tedy zaslat dárek k předplatnému dříve než s prvním číslem, prosíme o uvedení do poznámky formuláře. Vydavatel časopisu Zahrada prima nápadů

Kristýna Havlová

Dobrý den, šlo by dát předplatné časopisu jako dárek k Vánocům? :)

Zahrada prima nápadů

Dobrý den, jde o úplně nový časopis, který v tomto roce vyšel teprve podruhé (druhé číslo je nyní v prodeji až do listopadu). Pro velký zájem čtenářů, bude časopis vycházet od roku 2018 pravidelně a to 8× za rok . Tím pádem k Vánocům můžeme nabídnout číslo 2/2017 a 1/2017 (jsou uvedeny k časopisu jako dárek). Stačí napsat toto do poznámky formuláře a zašleme Vám rádi tyto dvě čísla. Také si můžete k Vánocům vytisknout dárkový poukaz, který si můžete stáhnout z formuláře. Vydavatel časopisu Zahrada prima nápadů

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru