Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oblékněte nožky do pestrých barev: 5 kusů barevných punčoch Fiore

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jana Halouzková

dobrý den.Nechápu tolik spokojených recenzí.já objednala 5.10. A punčocháče stále nemám. 20 mi napsaly že nejsou na skladě a budou za týden a dnes že zákaznická linka nebude do konce měsíce fungovat…Že by teda do vánoc přišly???A to jsem měla od této firmy Objednanou ještě tabuli,která přišla obratem a nešla poslat spolu s punčoškama za jedno poštovné.Už chápu proč.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pro velký zájem bylo nutno objednat další zboží, které už přišlo a bude ve čtvrtek odesláno. Takže je budete mít doma co nevidět. :-) Krásný den.

Gabriela Najmanová

dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak vypadají v reálu punčochy v barvě DARK GREEN, jestli jsou tak jasné jako na vzorníku nebo spíš odpovídají takové té myslivecké zelené :)
děkuji Gabriela

Jenifer.cz

Dobrý deň. Sú také ako vo vzorkovníku, mysliveckej zelenej zodpovedá skôr farba dusty green. Ďakujeme

Iva Rosenbaumova

Dobrý den, v pátek jsem udělala objednávku na vašich stránkách a zatím mi nepřišel email o poštovném. Na email mi přišla jen faktura s plnou částkou. Děkuji za odpověď Iva Rosenbaumova

Jenifer.cz

Dobrý deň, cez víkend nepracujeme. Ak Vám mail ešte neprišiel, tak ho môžete očakávať dnes. Ďakujeme

Jana

Dobrý den.Objednávala jsem 5.10 .jak zjistím že byl balíček odeslaný? pošlete mi email?Děkuji

Jenifer.cz

Pekný deň,
áno, o odoslaní tovaru budete informovaná emailom, v deň doručenia Vás bude kontaktovať kuriér PPL.

Lenka Charvátová

Děkuji, názvy barev mi pomohlo! Už jsem objednala, na mail mi přišla celková částka. Přijde jiný mail jen na poštovné 70,– nebo mám uhradit na č.ú. uvedené?
Děkuji.

Jenifer.cz

Dobry den. Pride iny mail, tento bol.automaticky odoslany. Ďakujeme

Zora

Dobrý den,
jsou na výběr ve větších velikostech s klínem všechny uváděné barvy ?
S pozdravem z.

Jenifer.cz

Dobry den. Aktualne farby si mozete pozrieť priamo na nasej stranke. Dakujeme

Lenka Charvátová

Dobrý den,
nemáte nějaké lepší fotky barevných variací punčocháčů? Jaké barvy jsou na úvodní fotce v úvodu stránky na Slevomatu?
Děkuji.

Jenifer.cz

Dobrý deň. Iné fotky nemáme. Na úvodnej fotke z ľavej strany do pravej: Violet, ecru, jade, cappuchino, plum, bordeaux. Veríme, že Vám táto odpoveď pomohla. Ďakujeme

Eva

Popis volby dopravy „Dodání službou PPL za 70 Kč. Při platbě na dobírku za 100 Kč.“ neodpovídá možnostem uvedeným na stránkách obchodu:
„Způsob doručení
Česká pošta, doba dodání 3–6 pracovních dnů 71,77 Kč
Kurýr, doba dodání 3–5 pracovních dnů 95,78 Kč
Kurýr, doba dodání do 3 pracovních dnů 124,43 Kč“.
Který způsob doručení je třeba volit?

Jenifer.cz

Dobrý deň, akcia na Slevomate je robená na mieru. Na stránke len zvoľte prevod a prídu Vám podklady k platbe na 70kč alebo dobierka a príde Vám balík s doplatkom 100kč. Nevieme to inak systémovo urobiť, pretože je celkovo cca 150 variácii pančúch (farby a veľkosti), tak objednávky musia chodiť do nášho eshopu, aby sa predišlo nezrovnalostiam v skladových zásobách. Ďakujeme

Martina

Dobrý den, prosím o upřesnění, zda se jedná o punčochy (je tedy třeba podvazkový pás), nebo o punčocháče, tj. punčochové kalhoty. Pokud se jedná o pučochy, prosím u uvedení, kde je vložen bavlěný klín, viz text: …Neviditeľná spevnená špica a vložený bavlnený klín (3,4)…, který je u výrobku uveden.
Děkuji za odpověď.

Jenifer.cz

Dobrý deň. V ponuke sú punčochové kalhoty. Bavlnený klin je všitý z vnútornej strany v kline. Špica je je utkaná a prišitá plochým šitím, teda nie je tam klasický šev. Ďakujeme

Lada

Jsou to puncochy? ? Nebo puncochace?

Jenifer.cz

Dobrý deň, sú to klasické punčochy. Ďakujeme

Zuzana

Dobrý den,
jsou punčochy matné nebo lesklé? Resp. obsahují lesklá vlákna? Děkuji. Zuzana

Jenifer.cz

Dobrý deň, punčochy sú matné. Ďakujeme

Jana

Dobrý den.Objednala jsem silonky a tabuli,zaplatila jedno poštovné a po uplatnění vouchru mi přišlo na meil znovu 70 poštovné.Balíček nejde dohromady? Musím tedy poštovné zaplatit ještě jednou? Děkuji

Jenifer.cz

Dobrý deň, vieme Vám to poslať na jedno poštovné, je potrebné nás o to požiadať čo najskôr mailom, pretože my vidíme len dve samostatné objednávky. Samozrejme je to možné, pokiaľ už jedna z vašich objednávok už nebola vyexpedovaná. ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru