Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

60 minut v koňském sedle: vyjížďka pro zkušené nebo výuka jízdy pro začátečníky

4,7 / 5 Stáje Palomino Hradčany-Kobeřice  (mapa) 88 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Pavlína

Dobrý den, chtěla bych voucher pro dceru k narozeninám (12.4.), je možné si např. už nyní (po jeho zakoupení) zarezervovat termín např. na 14 či 15.4? Voucher však platí jen do konce dubna a lze využít jen za příznivého počasí, tak mám obavu, aby pak např. z důvodu špatného počasí nepropadnul, když to bude dárek, tak by ji to mrzelo. Současně mě zajímá, zda je možno hned absolvovat jízdu bez výuky (dcera ještě nikdy na koni nejela) nebo je lépe zakoupit dva vouchery s tím, že se nejprve se bude dcera hodinku učit a pak se projede? Jde mi o to, aby to i fyzicky zvládla (je ji 12let) a užila si to. Poslední dotaz je, zda může vyjížďku absolvovat bez rodičů – tzn. pouze s trenérem nebo zda by rodič měl jízdu také absolvovat? Děkuji Pavlína

Stáje Palomino

Dobrý den,
určitě je možné termín zarezervovat předem. V případě špatného počasí, lze termín přesounout na jiný den. Jízdu bez výuky lze absolvovat pouze na vedeném koni. Vyjíždka na koni bez vodiče je možná pouze v případě pokud jezdec fyzicky zvládá koně. K Vašemu poslednímu dotazu: rodič může jízdu na koni také absolvovat, ale není to podmínkou.

zdenek

dobry den je mozne si to u vas zaplatit na tri hodiny

Stáje Palomino

Dobrý den, ano, je možné si zaplatit tři hodiny jízdy na koni.

Michaela Mádrová

Dobrý den, lze na jeden voucher vystřídat dvě malé děti ? Pro každou hodinu se mi zdá moc.
Děkuji, Mádrová.

Stáje Palomino

Dobrý den,
ano, na jeden voucher lze vystřídat dvě malé děti.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru