Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozvoz asijských specialit: nudle či rýže s lososem nebo hovězím a polévka pro dva

4,5 / 5 Guty food - rozvoz Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky  (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Roman Stris

Neplanujete opet tuto akci s kurecim masem? Zde jsem vyuzil a chutnalo mi, ale nyni jsem obednaval bez voucheru a nebyla moznost prikoupit si omacky, ktere jsou v teto nabidce. A hovezi, ani lososa nechci.

Guty food - rozvoz

Dobrý den,
v současné chvíli tuto akci bohužel neplánujeme. Omáčky ovšem díky Vaší zpětné vazby zavádíme a budete moct si ji při objednávce zakoupit za poplatek 5Kč. Stačí si říct, na jakou omáčku máte zrovna chuť. Vaše GUTY

Ivana

Dobrý den, lze to menu pro dva nakombinovat? Tzn., pro každého jiná polévka a jiné jídlo z nabídky?

Guty food - rozvoz

Dobrý den, MENU pro dva lze libovolně kombinovat mezi s sebou, tzn. losos/hovězí maso s nudlemi/rýží, polévka kuřecí/pekingská, celkově dvě hlavní jídla a dvě polévky. Stačí si pak Vaši volbu nahlásit při objednávce. Vaše GUTY

Anna Hrubá

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda rozvážíte i do Ostravy-Lhotky, popřípadě zda se dá doplatit cena dopravy? Děkuji

Guty food - rozvoz

Dobrý den. Do Ostravy-Lhotky se rozváží. S pozdravem Guty.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru