Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Povlečení z bavlněného saténu na dvoulůžko

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla

Dobrý den, je možné objednat i menší rozměr povlaku na polštáře? Ideální by byl ve velikosti 50×35 nebo 50×70 na anatomický polštář. Děkuji. Přeji pěkný den!

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, saténová povlečení bohužel dodáváme pouze v rozměrech uvedených na slevomat.cz. Jiné velikosti povlaků nenabízíme. Děkujeme za pochopení, Tým AARYAN TRADE

Tereza Bařtipánová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete mít povlečení z bavlněného saténu i v klasických rozměrech 140/200? děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel saténové povlečení v klasických rozměrech 140/200 v nabídce momentálně nemáme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Leona Bauerová

Dobrý den, už před nějakou dobou jsem psala dotaz na mikroflanel prostěradla. Bxlo mi řečeno, že akci zopakujete v polovině září, ale pořád to tady nevidím. Bude tedy ještě tato akce (kdy)? Doufám, že jsem to neprošvihla ☺

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce na tato prostěradla se momentálně schvaluje a bude uveřejněna cca do jednoho týdne. Děkujeme za pochopení Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru