Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Letní nebo podzimní pobyt pro dva v Poděbradech s polopenzí a lahví vína

4,4 / 5 Hotel Junior Poděbrady (mapa) 147 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Janoušková

Dobrý den,
lze voucher zakoupit na fakturu, kterou bych uhradila přes FKSP?
 Děkuji

Hotel Junior

Dobrý den, voucher platíte fakturu, kterou vám vystavuje slevový portál, ne poskytovatel.Musíte dotaz vznést přímo na zákaznickou linku slevomatu
Seborova- recepce hotelu Junior

Jaromír Konečný

Dobrý večer jen se chci zeptat kolik by mě stály dětí 10 a 14 let

Hotel Junior

Dobrý den, ubytování mají u nás zdarma děti do 1,99 let věku. Pro děti 10 a 14 let je nutné zakoupit voucher. Pokoje máme max. 3lůžkové bez pristylky. 4členná rodina musí udělat rezervaci na dva dvoulůžkové pokoje a zakoupit 2 vouchery.
Šeborova – recepce

Lucie Veselá

Dobrý den, voucher je vypsán v termínu 7.77 – 30.11, je tedy možné si rezervovat i víkendový termín? není omezeno pouze dny přes týden? Raději se informuji, děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pobyt si můžete vybrat jakýkoliv den podle dostupných kapacit v daném termínu :) Pěkný den

Marcela

Dobrý den,
je možné ubytování na 3 noci pro 12 osob(6 dvou­lůžkových pokojů) v termínu od 5.-8.9.2019 ?

Hotel Junior

Dobrý den,
pobyty prodáváme na 2 nebo na 4 noci. Na 2 noci Vám můžeme 6 dvoulůžkových pokojů nabídnout v termínu 6.9.-8.9.2019.
Na 4 noci pak v termínu 27.9.-29.9.2019.
Šeborová – recepce

Ivana Janošová

Dobrý den, je u vás možný pobyt s pejskem jorkšírkem 4kg? Děkuji za odpověď 😊Janošová

Hotel Junior

Dobrý den, ne není to možné. Jsme školní zařízení.
Šeborova-recepce

Lenka Lesakova

Dobrý den, mám zakoupeny voucher na 2 noci a 3 dny ,chci se informovat zda mate volný termín 12.7.-14.7.2019 nebo 9.8.-11.8.2019 předem děkuji za odpověď Lesakova Lenka

Hotel Junior

Dobrý dne paní Lesáková, v obou poptávaných termínech máme volný poslední pokoj. Prosím, napište na e-mail info@hoteljunior.cz , který termín si přejete zarezervovat.
Šeborová-recepce

Jana jarý

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak je to daleko do hotelu z vlak.nadraží, chodím o berli děkuji hezký den

Hotel Junior

Dobrý den,
z vlakového nádraží půjdete lázeňskou kolonádou cca 700 metrů, podél kolonády můžete odpočívat na lavičkách.
Příjemný den,
recepce hotelu

Jana Kravarová

Nenašla jsem email ani telefonní číslo k hotelu Junior – jak zabukovat rezervaci?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, Rezervace provádějte co nejdříve po zakoupení voucheru na tel. +420 322 312 6­22 nebo na e‑mailu info@hoteljunior.cz. Při rezervaci uveďte kód voucheru. Hezký den, Simča :)

Daniela

Dobrý den, ještě se zeptám lze případně vyměnit večeři za oběd nebo na místě dokoupit obědy. Děkuji.

Hotel Junior

Dobrý den,
změna večeří za oběd není možná, na místě lze doobjednat obědy, pokud je v termínu Vašeho pobytu budeme vařit.
Šeborová – recepce

Daniela

Dobrý den, zajímalo by mne kolik by stál pobyt se snídaní pro jedenáctileté dítě. Děkuji.

Hotel Junior

Dobrý den, pobyt se snídaní na 1 den pro jedenáctileté dítě by byl dle platného ceníku 575 Kč v pokoji typ standard.
Šeborová-recepce

Jarmila

Dobrý den, jak prosím řeší vaši hosté parkování? Děkuji za odpověď.
Jarmila

Hotel Junior

Dobrý den, pokud je host ubytování u nás v pracovní dny, navigujeme ho na neplacená parkoviště v Poděbradech, Za poplatek 10 Kč/den je možné parkovat u nádraží ČD. K našemu hotelu je to cca 800 m nahoru po kolonádě.
Šeborová-recepce

Marie Šafaříková

Dobrý den, zakoupila jsem dnes ubytování na 3 dny pro 2 osoby ve vašem hotelu dle nabidky, která je s polopenzí. Dle výzvy Slevomatu k zaplaceni se bohužel objeví, že je to pobyt se snídaní…
Děkuji.

Hotel Junior

Tato informace by se zobrazovat neměla, podklady, které jsem pro nabídku předali slevomatu jsou, že pobyt je s polopenzí,
Zkonzultujeme toto s vedením slevomatu
Śeborová-recepce

Hana K.

Dobrý den, mám dva dotazy.
Dá se u hotelu zdarma parkovat?
Jaké je složení snídaně?

Hotel Junior

Vedle hotelu je městské parkoviště, které je o víkendech a svátcích zdarma. Zdarma můžete parkovat v ulici Paroubkova, Opletalova a Palackého.
Snídaně jsou – základ pečivo, máslo, džem, nebo med + každý den něco jiného, např. šunka, sýr, pečená šunka s vejci, smažená vajíčka..

Vlaďka Mariánusová

Dobrý den,
malý pejsek může být?

Hotel Junior

Omlouváme se, ale ubytování máme bez domácích mazlíčků. Jsme školní zařízení. Šeborová-recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru