Nabídku Velká rumová degustace a snoubení s doutníkem mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velké rumové tajemství: degustace rumů a doutníku spojená s kurzem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kláří Bočková

Dobrý den, jaké konkrétní rumy se budou ochutnávat?

Světová vína

Dobrý den
Je to uvedené v textu, ale pro informaci:

Diplomatico Reserva
Botran Reserva
Pampero Aniversario
Abuelo Añejo 12 años
Centenario Conmemorativo 9 yo
El Dorado 12 y
Bucanero elixir

Čas od času, některé rumy pozměním pokud objevím nějaké zajímavé rumy.

Krásný den

Michal Karlík

Světová vína

Dobrý den
Je to uvedené v textu, ale pro informaci:

Diplomatico Reserva
Botran Reserva
Pampero Aniversario
Abuelo Añejo 12 años
Centenario Conmemorativo 9 yo
El Dorado 12 y
Bucanero elixir

Čas od času, některé rumy pozměním pokud objevím nějaké zajímavé rumy.

Krásný den

Michal Karlík

Iva

Prosím Vás o termín tohoto kurzu na leden, když jsem napsala dotaz přímo na Váš e-mail, je to 5 dnů a zatím bez odpovědi. DĚKUJI.

Světová vína

Dobry den. Napište mi prosim znovu na info@svetovavina.cz
 Diky

Jindřich

Dobrý den Světová vína,
paní Petra se ptá, zda a za jakých podmínek může přijít s partnerem coby doprovod bez nároku na degustaci. Jasná, srozumitelná otázka. Očekával bych od vás jasnou, srozumitelnou odpověď s větší mírou pochopení.

Světová vína

Dobrý den,
máme omezený prostor pro degustaci, takže osoba bez zaplaceného vstupného, je vždy na domluvě. Nerozuměl jsem jen, že paní píše, že se nemůže účastnit kurzu z důvodu těhotenství, ale chce být v prostoru, kde se kouří doutníky. Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Petra

Dobrý den. Ráda bych koupila voucher manželovi. Jelikož jsem těhotná, tak nemohu sama využít. Mohu však jít jako doprovod aniž bych si zakoupila voucher?

Světová vína

Dobrý den
Trochu nerozumím Vašemu dotazu. Voucher je pro jednu osobu, tak nechápu proč by jste ve Vašem stavu šla na doutníkový kurz.

 Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru