Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Celoroční prošívané přikrývky a polštáře pro 1, dva i 5 spáčů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Renáta Kohutová

Dobrý večer objednala jsem si celoroční přikrývky a polštáře a myslela jsem že mi to dojde v uzaviratelnem balení a ne v obyčejném sáčku aby se to dalo uschovat pod postel.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím Váš požadavek ohledně tašky na náš e mail (info@supersale.cz), tašku Vám zdarma zašleme, uveďte adresu doručení. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

lucie

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jdou koupit jen polštáře ze sady?děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel ne, nabízíme pouze soupravu polštáře a přikrývky. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADD

Tanik Tanik

Dobry den, nenasla jsem info, zda je polstar se zipem, aby sla regulovat napln ?Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, polštáře v této nabídce nejsou na zip a tedy nelze regulovat náplň.

Lucie

Dobrý den, mohu se zeptat, jak vypadá polštář? Jestli je měkký a po lehnutí má člověk pocit, jakoby žádný polštář neměl a nebo je spíše tvrdší a plnější? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše polštáře jsou spíše plnější , nejsou však tvrdé. Tým AARYAN TRADE

Michaela

Dobry den,
chybi mi tu informace na kolik stupnu je mozne prat a taky hmotnost polstare a prikryvky. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, doporučujeme praní na 60°, hmotnost polštáře je 950 g a přikrývky 1200 g. Krásný den :-)

David Svoboda

Dobry den je moznost koupit pres benefity dekuji mockrat

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide. Bohužel, Benefity se nevztahují na zboží :-(

Adriana Bernatikova

Chci si objednat přikrývku s polštářem a také povlečení, bude to za jedno poštovné? Do objednávky však lze dát pouze 1 druh zboží. Budou tedy 2 objednávky a započítáte jen 1 x poštovné? Dík za info.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, můžete objednat více položek za jedno poštovné, je nezbytné, abyste vložila všechny druhy zboží do jednoho nákupního košíku a uzavřela nákup. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

J

Potřebují pouze přikrývky celoroční bez polštářů, je mozne poslat nabídku?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, celoroční přikrývky můžete zakoupit v naší akci : https://www.slevomat.cz/akce/1189692-celorocni-a-letni-prikryvky-vhodne-pro-alergiky

Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru