Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Spoutaní a pod dohledem: Akční úniková hra Zelená míle pro 2–4 odvážlivce

4,2 / 5 Dostaň se ven Praha - Libeň  (mapa) 62 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Veronika Šlézarová

Dobrý den…asi hloupa otázka ale ted jsem koupila voucher na unikovku, přijde mi to poštou, nebo kde si mam voucher vyzvednout?zadne informace…dekuji

Dostaň se ven

Dobrý den,

Váš voucher Vám přijde na Váš e-mail, pokud jste nezvolila jinak :-)

Krásná zbytek dne :-)

Zuzka

Dobrý den,
ráda bych voucher na tuto hru věnovala jako dárek, ale na internetových stránkách provozovatele jsem se dočetla, že hra prochází rekonstrukcí a od listopadu 2017 otevíráte novou pod názvem Kriminál. Jak to tedy je, hraje se ještě Hra Zelená Míle a nebo už ta nová. Rádi bychom se zúčastnili Zelené Míle.
Moc děkuji za odpověď

Dostaň se ven

Dobrý den,

původní hra Zelená Míle je momentálně bohužel ještě v rekonstrukci. Vznikne „nová“ hra, kde celý koncept zůstává stejný, tudíž budete utíkat z věznice. Ale aby název nebyl zavádějící, nazveme tuto rekonstruovanou únikovou místnost jako KRIMINÁL :-)

Krásný zbytek dne :-)

Nina

Přeji hezký den,

prosím Vás, ráda bych hru věnovala, obdarovanou se mimo jiné má stát i těhotná slečna – objevuje se ve hře hodně ,,lekavých" momentů nebo je ponurá jen svou atmosférou? Nerada bych, aby se slečně přitížilo při častém lekání. Děkuji.

Dostaň se ven

Dobrý den, kontaktujte nás prosím nejlépe na telefonním čísle +420 608 736 6­33 nebo na e-mailu info@dostanseven.cz, abychom veřejně nespojlerovali :-)

Standa z Dostaň se ven :-)

Adéla

Dobrý den,
musím na tuto unikovku nutně vidět film Zelená míle ?

Dostaň se ven

Dobrý den, vůbec ne :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru